بسته آموزشی ششم ابتدایی

educational-package

بسته آموزشی ششم ابتدایی، یک ابزار آنلاین و کاربردی برای درس‌خوندنه! این بسته واسه همه دروس کلی درسنامه مفهومی، تمرینات سطح‌بندی‌شده و آزمون داره که با استفاده از اون‌ها می‌تونی جمع‌بندی کامل و مفیدی واسه درسات داشته باشی. همچنین بخش خودآزمایی آنلاین کمکت می‌کنه تا از هر مبحثی که نیاز داری، از خودت آزمون آسون یا سخت بگیری و سطح تحصیلیت رو بسنجی!

educational-package

بسته‌ کمک آموزشی ششم ابتدایی

بسته های کمک آموزشی ابتدایی مُنتا از همان گام‌های اولیه‌ی تحصیلی، همراه مطمئن دانش‌آموزان پرتلاش و باانگیزه هستند. بسیاری از مجموعه‌های آموزشی، مقطع ابتدایی و اهمیت آن در آینده تحصیلی دانش‌آموز را نادیده می‌گیرند و به‌سادگی از آن عبور می‌کنند. اما باید گفت که هر آنچه که افراد در ادامه بدست می‌آورند، ماحصل عملکرد آنان در این مقطع خواهد بود. بسته‌های کمک‌آموزشی ابتدایی با تکیه بر روش میکرولرنینگ، تحولی چشمگیر در نحوه درس‌خواندن دانش‌آموزان ایجاد می‌کنند. میکرولرنینگ در بسته‌های آموزشی مُنتا، به این معناست که مطالب درسی با روشی تفکیک و تقسیم شده‌اند که یادگیری هیچ مطلبی بیش از 1 ساعت طول نکشد. یادگیری در اینجا به معنای خواندن درسنامه و حل تمرین‌های مربوط به آن است. به این ترتیب دانش‌آموز مقطع ابتدایی می‌تواند در کمترین زمان ممکن، مطالب را به‌خوبی یاد بگیرد و تسلطش را بر آن درس افزایش دهد. در ادامه با محتوای این بسته‌های آموزشی بیشتر آشنا می‌شویم.

محتوای بسته های کمک آموزشی ابتدایی

ویژگی‌ اصلی یک بسته آموزشی مفید و کاربردی، جامع‌بودن محتویات آن است. بسته‌های کمک‌آموزشی مُنتا حاوی تعداد زیادی درسنامه، تمرین، آزمونک و ویدئو هستند. هر دانش‌آموز پس از خریداری بسته‌ها ابتدا درسنامه مربوط به هر مبحث را مطالعه می‌کند. این درسنامه‌ها شامل تعداد قابل توجهی مثال هستند تا دانش‌آموز بتواند تمامی مطالب را با مرور آن‌ها به‌طور کامل یاد بگیرد. سپس نوبت به تمرین می‌رسد؛ تمرین‌هایی که سطح‌بندی‌شده هستند تا برای همه‌ی دانش‌آموزان ضعیف و قوی کاربردی و قابل استفاده باشند. این تمرین‌ها دارای پاسخنامه‌ی کامل بوده و نقش موثری در تثبیت مطالب خوانده‌شده توسط افراد دارند. بعد از حل تمرین‌ها تعداد نامحدودی آزمونک برای هر مبحث در نظر گرفته شده تا دانش‌آموز با ارزیابی خود به مرحله‌ی تسلط بر مباحث درسی برسد. در این نقطه از فرآیند آموزش، هوش مصنوعی مُنتا تاثیر مهمی بر رفع اشکالات درسی دانش‌آموز دارد. این سیستم پیشرفته که براساس الگوریتم‌هایی خاص طراحی شده است، ایرادات هر فرد در آزمونک‌های قبلی را آشکار می‌کند و وقتی دانش‌آموز مجددا آزمونکی از همان مبحث می‌دهد، سوالاتش را بر اساس اشکالات قبلی او طراحی می‌کند تا فرآیند رفع اشکال به صورت مفید و موثر انجام شود. لازم به ذکر است که بسته‌های آموزشی مُنتا توسط اساتید برتر حوزه آموزش تهیه و تدوین می‌شود و به همین دلیل، انتخابی مطمئن برای همراهی دانش‌آموز در مسیر تحصیلی خواهد بود.

بسته های کمک آموزشی ابتدایی چه ویژگی‌هایی دارند؟

یکی از ویژگی‌های مهم این بسته‌ها، وجود پاسخنامه ویدئویی برای سوالات دشوار و چالش‌برانگیز است. اساتید مُنتا به‌صورت کامل پاسخ سوالات مهم‌تر را در قالب ویدئوهای کوتاه برای دانش‌آموزان توضیح می‌دهند تا هیچ ابهامی در جهت یادگیری مطلب موردنظر باقی نماند. ساختار بسته‌های کمک آموزشی به شکلی‌ست که دانش‌آموز نسبت به سایر کتاب‌های کمک‌درسی بی‌نیاز شده و در هزینه‌های تحصیلی خود صرفه‌جویی می‌کند. درواقع دانش‌آموزان با استفاده از این محصول هر آن چه که برای موفقیت در مسیر درس‌خواندن نیاز است، به‌صورت یکجا دارند و خیال خود و والدینشان از همه چیز راحت خواهد بود. مجموعه مُنتا با تولید بسته‌های کمک‌آموزشی، فرآیند یادگیری را در قالب 4 مرحله‌ی آموزش، تثبیت، تسلط و ارزیابی منجر به رفع اشکال معنی می‌کند و با شناخت دغدغه‌های والدین در مورد مسیر تحصیلی فرزندشان، سعی در برطرف‌‌کردن هر چه بیشتر این دغدغه‌ها دارد.

سخن آخر

در پایان باید گفت که بسته های کمک آموزشی ابتدایی مُنتا با ارائه خدماتی همه‌جانبه، انتخابی مطمئن و به‌صرفه برای برداشتن گام‌هایی مستحکم به سمت مقاطع بالاتر خواهد بود. در حقیقت با اجرای کامل فرآیند یادگیری و شخصی‌سازی آموزش برای دانش‌آموز، او از همان ابتدا درست درس‌خواندن را می‌آموزد. این بسته‌های کمک‌آموزشی با پوشش 100 درصدی مباحث درسی تمامی دغدغه‌های تحصیلی دانش‌آموزان مقطع ابتدایی و والدین آن‌ها را تا حد امکان برطرف می‌کند و مکمل مفید و موثری برای مدرسه خواهد بود. این محصول در سری‌های مختلف به دانش‌آموزان ارائه می‌شود و موضوعات مختلفی مانند شب امتحان، جمع‌بندی و... را در بر می‌گیرد.

مشاهده بیشتر