دوره دوم متوسطه

Artboard_5_copy_12_ce2c9aa59c.jpg
Artboard 5 copy 9.png
Artboard_5_copy_12_ce2c9aa59c.jpg
Artboard 5 copy 9.png

بسته‌های دانش‌آموزی مُنتا

بسته‌های دانش‌آموزی مُنتا یه انتخاب کامل و مطمئن برای درس‌خوندنه. با استفاده از این بسته‌ها می‌تونی مسیر درس‌خوندنت رو جزء به جزء و مبحث به مبحث شخصی‌سازی کنی و با توجه به توانایی و نیازهایی که داری، به همه اهداف تحصیلیت برسی! درسنامه‌ها، تمرین‌ها و آزمون‌هایی که در این بسته وجود دارن، همه مطالب درسی رو پوشش می‌دن و تورو از هر کمک‌درسی‌ای بی‌نیاز می‌کنن.

Vector.png

زیر 1 ساعت یاد بگیر!

آموزش در بسته‌های دانش‌آموزی مُنتا با روش میکرولرنینگ انجام می‌شه؛ یعنی مطالب درسی به‌صورتی تقسیم‌بندی و خُرد شدن که آموزش و حل تمرین‌های هیچ مبحثی بیشتر از 1 ساعت طول نکشه! اینطوری می‌تونی با خیال راحت سطح تحصیلیت رو با خیال راحت ارتقا بدی و به ایده‌آل خودت برسی.

مزایای بسته‌های دانش‌آموزی

seri properties

تدریس ویدئویی با روش‌های باحال

هرکدوم از مباحث درسی رو با روش میکرولرنینگ، زیر 1 ساعت یاد بگیر!

seri properties

درسنامه‌های مفهومی و غنی از مثال

درسنامه‌های مفهومی این بسته‌ها رو نمی‌تونی تو هیچ کتابی پیدا کنی!

seri properties

تمرین‌های مفهومی با هزاران سوال

تمرین‌های مبحث‌به‌مبحث و سطح‌بندی‌شده، بهترین راه برای تثبیت مطالب درسین!

seri properties

آزمون‌های هوشمند برای رفع اشکال

هوش مصنوعی بر اساس اشکالات قبلی برات آزمون می‌سازه و تا آخر رفع اشکال باهاته!

بسته های کمک آموزشی دوره متوسطه دوم

بسته های کمک آموزشی دوره متوسطه دوم مُنتا بهترین گزینه برای تقویت پایه‌های تحصیلی و حرکت به سمت موفقیت در امتحانات مدرسه و کنکور سراسری است. این بسته‌ها با استفاده از جدیدترین متدهای آموزشی دنیا تمامی مطالب درسی را به‌صورت عمیق و مفهومی به دانش‌آموزان ارائه می‌دهند. با روش میکرولرنینگ آشنایی دارید؟ در این روش آموزشی، مطالب درسی به صورتی تقسیم‌بندی می‌شوند که فرآیند یادگیری (آموزش و حل تمرین) هیچ مطلبی بیشتر از 1 ساعت از دانش‌آموز زمان نگیرد. درواقع مباحث درسی به شکلی دسته‌بندی می‌شوند که هرکس بتواند به‌سادگی مطلب مورد نظرش را تنها در چند دقیقه یاد بگیرد و تسلط خود را تا حد قابل قبولی افزایش دهد. یکی از ویژگی‌های مهم این بسته‌ها، به‌روزرسانی آن‌ها مطابق با آخرین تغییرات کتب درسی و نظام آموزشی‌ست. با توجه به اینکه در چند سال گذشته نظام آموزشی کشور دستخوش تحولات گوناگونی شده است، نیاز به ارائه محتوای درسی دست‌ اول، بیشتر از قبل حس می‌شود و مجموعه مُنتا نیز سعی دارد تا این نوع از دغدغه‌های دانش‌آموزان را با ارائه خدمات به‌روز برطرف کند.

با خرید بسته‌های دانش‌آموزی از چه خدماتی بهره‌مند می‌شوید؟

بسته های کمک آموزشی دوره متوسطه دوم حاوی تعداد زیادی درسنامه، تمرین، آزمونک و ویدئو هستند. درواقع دانش‌آموز با استفاده از بستر آموزش آنلاین مُنتا تمامی خدمات را به‌صورت یکجا دریافت می‌کند. درسنامه‌های مفهومی مُنتا که توسط اساتید برتر کشور تالیف شده‌اند، نقش مهمی را در یادگیری دانش‌آموز ایفا می‌کنند. این درسنامه‌ها با تفکیک جزء به جزء تمامی مطالب درسی را پوشش می‌دهند و شامل هزاران مثال کاربردی جهت تثبیت مطالب و یادگیری کامل دانش‌آموزان هستند. همچنین به ازای هرکدام از مباحث درسی، تعداد زیادی تمرین وجود دارد تا با حل آن‌ها مطالبی که در درسنامه‌ها آموزش داده شده است، به‌طور کامل تثبیت شوند. تمرین‌های موجود در بسته‌های آموزشی با الگوریتم خاصی سطح‌بندی شده‌اند و این دسته‌بندی باعث شده که همه دانش‌آموزان، در هر سطحی بتوانند از محتوای آن بیشترین استفاده را داشته باشند.

رفع اشکال درسی خود را به بسته‌های دانش‌آموزی بسپارید!

بسته های کمک آموزشی دوره متوسطه دوم با استفاده از الگوریتم‌هایی خاص، 100 درصد اشکالات درسی دانش‌آموزان را برطرف می‌کنند. آزمونک‌هایی که در این بسته‌ها برای هرکدام از مباحث درسی در نظر گرفته شده، هر بار به شکلی طراحی می‌شوند که اشکالات درسی قبلی دانش‌آموز را نیز در خود بگنجاند و در نتیجه به‌سادگی نگرانی او را بابت یادنگرفتن مطالب درسی از بین ببرد. همچنین در این مسیر ایستگاه‌های جمع‌بندی و تعیین سطح برای هر فرد وجود دارد که دانش‌آموز در زمان‌های مناسب می‌تواند مطابق با نیازهایش از آن‌ها بهره ببرد و هر آن چه را که می‌خواهد کسب کند. هوش مصنوعی مُنتا مسئولیت رفع اشکال هوشمند دانش‌آموزان را بر عهده دارد و با استفاده از سیستمی پیشرفته و مدرن، با تحلیل و پردازش داده‌ها آزمونک‌های داینامیک و کاربردی برای هر فرد تولید می‌کند. تمامی خدمات ذکرشده در جهت بی‌نیازشدن دانش‌آموزان از کتاب‌های کمک درسی و کاهش هزینه‌های تحصیلی آنان است.

بسته های کمک آموزشی دوره متوسطه دوم در یک نگاه

به‌طور کلی هدف اصلی مُنتا از تولید این بسته‌ها، شخصی‌سازی مسیر آموزش برای هر دانش‌آموز است تا بتواند تمامی مطالب درسی را در کوتاه‌ترین زمان ممکن یاد بگیرد. علاوه بر این، خدمات جامع و متنوعی که در این بسته‌ها گنجانده شده باعث می‌شود که دانش‌آموز با هزینه‌ای معقول هر آنچه که برای موفقیت در کنکور سراسری و امتحانات مدرسه لازم است را به‌دست آورد. از دیگر مزایای بسته‌های کمک‌آموزشی متوسطه دوم می‌توان به وجود پاسخنامه‌های ویدئویی برای سوالات دشوارتر و چالش‌برانگیز اشاره کرد. پاسخ تمامی این سوالات توسط اساتید برتر کشور به دانش‌آموزان آموزش داده می‌شود تا خیال همه آنان را بابت یادگیری مطالب دشوار راحت کند. لازم به ذکر است که تمامی سوالات موجود در بسته‌های کمک‌آموزشی دارای پاسخنامه تشریحی کامل نیز هستند و هیچ سوالی بی‌پاسخ و مبهم نخواهد ماند!

مشاهده بیشتر