بسته آموزشی دهم تجربی

educational-package

بسته آموزشی پایه دهم تجربی، یک ابزار آنلاین و کاربردی برای درس‌خوندنه! این بسته واسه همه دروس کلی درسنامه مفهومی، تمرینات سطح‌بندی‌شده و آزمون داره که با استفاده از اون‌ها می‌تونی در دوران عید جمع‌بندی کامل و مفیدی واسه درسات داشته باشی. همچنین بخش خودآزمایی آنلاین کمکت می‌کنه تا از هر مبحثی که نیاز داری، از خودت آزمون آسون یا سخت بگیری و سطح تحصیلیت رو بسنجی!

educational-package

بسته دانش‌آموزی پایه دهم تجربی

بسته‌های دانش‌آموزی جدیدترین محصول مجموعه آموزشی مُنتا است. این بسته‌ها به‌صورت کاملا آنلاین در اختیار دانش‌آموزان قرار می‌گیرند. در واقع هر فرد با خرید محصول، نام کاربری و رمز عبور دریافت کرده و با مراجعه به پنل کاربری خود در سایت مُنتا، از خدمات موجود در بسته خریداری‌شده بهره‌مند می‌شود. رویکرد اصلی مُنتا در تولید و ارائه خدمات، استفاده از پیشرفته‌ترین امکانات برای آموزش و یادگیری است. بسته کمک آموزشی پایه دهم تجربی نیز از این قاعده مستثنی نیست و مبتنی بر هوش مصنوعی، که یکی از مدرن‌ترین ابزارهای آموزش در جهان است، ساخته شده و فرآیند درس‌خواندن را برای تمامی دانش‌آموزان رشته تجربی آسان‌تر می‌کند. فرآیند آموزش در بسته دانش‌آموزی دهم تجربی با روش میکرولرنینگ صورت می‌گیرد. این یعنی یادگیری هر مبحث که شامل خواندن درسنامه و حل تمرین آن مبحث است، کمتر از یک ساعت طول می‌کشد. بسته‌های دانش‌آموزی مُنتا تمامی مباحث درسی را پوشش می‌دهند و از این جهت پاسخگوی نیازهای تمامی دانش‌آموزان تجربی خواهند بود.

محتویات بسته کمک‌آموزشی تجربی

بسته دانش‌آموزی تجربی شامل تعداد زیادی ویدئوی آموزشی، درسنامه، تمرین و آزمون است. اصولا یادگیری با ویدئو موثرتر از یادگیری با خواندن کتاب است و همین موضوع باعث شده تا ساختار بسته کمک آموزشی پایه دهم تجربی، بر پایه آموزش ویدئویی باشد. اساتید برتر رشته تجربی، با تدریس عمیق و مفهومی مباحث سعی دارند تا فرآیند انتقال مفاهیم به دانش‌آموزان را به بهترین شکل ممکن انجام دهند. یکی از مهمترین نیازمندی‌های دانش‌آموزان برای درس‌خواندن، دسترسی به درسنامه‌های مفهومی و کامل است. در بسته دانش‌آموزی دهم تجربی برای تمامی مباحث درسی، درسنامه اختصاصی وجود دارد. این درسنامه‌ها توسط اساتید برتر حوزه آموزش تالیف شده‌اند و تمرکز آن‌ها روی آموزش عمیق مباحث با استفاده از طرح مثال‌های متعدد و گوناگون است. در مرحله بعد نوبت به حل تمرین می‌رسد؛ تمرین‌های مبحث‌به‌مبحث که سطح‌بندی شده‌اند و هر دانش‌آموز با هر سطح علمی‌ای می‌تواند از آن‌ها بهره‌مند شود تا بتواند به‌صورت کامل مطالب درسی را در ذهن خود تثبیت کند. پس از تثبیت مطالب، نوبت به ارزیابی می‌رسد. ارزیابی با استفاده از آزمون‌های هوشمند که به‌صورت اختصاصی برای هر مبحث در دسترس است. هوش مصنوعی مُنتا با استفاده از الگوریتم‌های پیشرفته، عملکرد شما را در حل تمرین‌ها و آزمون‌ها بررسی کرده و آزمون‌های بعدی را مطابق با نقاط ضعف شما طراحی می‌کند تا با شرکت در آن، تمامی اشکالات درسی به‌صورت مفید و موثر برطرف شوند.

ویژگی‌های بسته کمک آموزشی پایه دهم تجربی

استفاده از هوش مصنوعی در حوزه آموزش، یکی از روش‌هاییست که کشورهای پیشرفته جهان امروزه در نظام آموزشی خود از آن بهره‌مند می‌شوند. هوش مصنوعی با تسهیل فرآیند آموزش و یادگیری، کار دانش‌آموز را راحت‌تر از قبل می‌کند. بسته دانش‌آموزی دهم تجربی نیز بر اساس همین روش‌ تهیه شده تا درس‌خواندن و یادگیری را برای دانش‌آموزان سراسر کشور، مفیدتر و راحت‌تر کند. هوش مصنوعی مُنتا عملکرد شخصی هر دانش‌آموز را در حل تمرین‌ها و آزمون‌ها بررسی کرده و ویدئوهای آموزشی متناسب با نقاط ضعف هر فرد را به او پیشنهاد می‌دهد. این ویدئوها همگی توسط خود مُنتا تولید شده‌اند و در پنل کاربری هر شخص در دسترس هستند. از طرف دیگر این ابزار آزمون‌های بعدی دانش‌آموز را بر اساس اشکالات درسی رصد‌شده طراحی می‌کند تا هرکس با حل آزمون شخصی خود، اشکالاتش را به‌صورت مفید و موثر برطرف کند و به اهداف تحصیلی خود نزدیک‌تر شود.

به‌صرفه‌تر از قبل درس بخوانید! یکی از مهم‌ترین مزیت‌های بسته کمک آموزشی پایه دهم تجربی مُنتا، صرفه‌جویی در هزینه و زمان دانش‌آموزان است. این روزها باید مقدار زیادی پول خرج کنید تا بتوانید برای تمامی دروس پایه دهم تجربی، کمک‌درسی داشته باشید. قیمت بسته کمک آموزشی پایه دهم تجربی حدودا به اندازه 2 کتاب کمک‌درسی است، اما با خرید آن انگار برای تمامی دروس پایه خود کتاب کمک‌آموزشی در اختیار دارید؛ آن هم با امکانات گسترده و پیشرفته‌تر! همچنین استفاده از بسته‌های دانش‌آموزی مُنتا موجب شخصی‌سازی مسیر آموزش و در نتیجه صرفه‌جویی در زمان می‌شود. درواقع هر دانش‌آموز با توجه به توانایی و نیازهای خود از امکانات موجود در بسته استفاده می‌کند و در مسیر منحصر‌به‌فرد پیشرفت تحصیلی خود پیش می‌رود تا هر آنچه که برای تقویت پایه‌های درسی خود جهت شرکت در امتحانات مدرسه، امتحانات نهایی و کنکور دارد، بدست آورد و نگران هیچ چیز نباشد.

مشاهده بیشتر