بسته آموزشی دهم انسانی

educational-package

بسته آموزشی پایه دهم انسانی، یک ابزار آنلاین و کاربردی برای درس‌خوندنه! این بسته واسه همه دروس کلی درسنامه مفهومی، تمرینات سطح‌بندی‌شده و آزمون داره که با استفاده از اون‌ها می‌تونی در دوران عید جمع‌بندی کامل و مفیدی واسه درسات داشته باشی. همچنین بخش خودآزمایی آنلاین کمکت می‌کنه تا از هر مبحثی که نیاز داری، از خودت آزمون آسون یا سخت بگیری و سطح تحصیلیت رو بسنجی!

educational-package

انتخاب تک درس

بسته‌ کمک آموزشی پایه دهم انسانی

بسته کمک آموزشی پایه دهم انسانی گزینه‌ای مطمئن و کاربردی برای تقویت پایه‌های تحصیلی دانش‌آموزان رشته انسانی است. مجموعه مُنتا به واسطه سال‌ها تجربه حضور در فضای آموزشی کشور، دغدغه محصلان را به‌خوبی می‌شناسد و برای برطرف‌کردنشان برنامه‌ی ویژه‌ای دارد. بسته‌های دانش‌آموزی مُنتا که جدیدترین محصول این مجموعه آموزشی‌ست، بر اساس تکنولوژی روز دنیا ساخته شده و موجب تسهیل فرآیند درس‌خواندن برای تمامی دانش‌آموزان رشته انسانی می‌شود. روش تدریس و یادگیری در این محصول به‌صورت میکرولرنینگ است؛ این یعنی یادگیری هر مبحث که شامل خواندن درسنامه و حل تمرین‌های مربوط به آن است، کمتر از یک ساعت طول می‌کشد. این موضوع باعث صرفه‌جویی در زمان درس‌خواندن دانش‌آموزان می‌شود. بسته‌ دانش‌آموزی دهم انسانی با پوشش 100% مطالب درسی، افراد را نسبت به سایر کتاب‌های کمک‌درسی بی‌نیاز می‌کند و باعث صرفه‌جویی در هزینه‌های تحصیلی آنان نیز می‌شود.

محتویات بسته دانش‌آموزی دهم انسانی

این محصول شامل تعداد زیادی ویدئوی آموزشی، درسنامه، تمرین و آزمون است. درواقع هر آنچه که شما در کتاب‌های کمک‌درسی می‌خوانید به‌صورت آنلاین و هوشمند در این بسته‌های آموزشی موجود است. بر طبق آخرین تحقیقات محققان حوزه آموزش، یادگیری با ویدئو 3 برابر موثرتر از یادگیری از طریق خواندن کتاب است. مُنتا بر اساس همین موضوع تمرکز خود را در تولید بسته کمک آموزشی پایه دهم انسانی روی آموزش ویدئویی گذاشته و سعی در آموزش عمیق و مفهومی مطالب دارد. اساتید برتر آموزشی کشور در این ویدئوها تمامی مطالب درسی را با روش‌هایی خاص به دانش‌آموزان می‌آموزند. درسنامه‌های موجود در این محصول توسط هیئت علمی مُنتا تالیف شده‌اند و با ارائه مثال‌های متعدد در حین آموزش، به تثبیت مطالب خوانده‌شده نیز می‌پردازند. به ازای هر درسنامه تعداد زیادی تمرین جهت تثبیت کامل مباحث خوانده‌شده در نظر گرفته شده است. این تمرین‌ها برای تمامی دانش‌آموزان سطح‌بندی‌ شده‌اند تا هرکس با هر سطح علمی‌ای بتواند از آن‌ها بهره‌مند شده و به اهداف تحصیلی خود نزدیک‌تر شود. پس از حل تمرین‌ها نوبت به شرکت در آزمون‌های هوشمند می‌رسد. هوش مصنوعی مُنتا با بررسی عملکرد هر دانش‌آموز در طول استفاده از بسته آموزشی، نقاط ضعف او را آشکار و آزمون‌هایی را جهت رفع اشکال مفید و موثر او طراحی می‌کند.

ویژگی‌های بسته دانش‌آموزی دهم انسانی

محصول جدید مجموعه آموزشی مُنتا، ویژگی‌های منحصر‌به‌فردی را جهت پیشرفت تحصیلی دانش‌آموزان، در اختیار آن‌ها می‌گذارد. شاخص‌ترین ویژگی بسته‌ آموزشی، هوش مصنوعی مُنتا است. این ابزار پیشرفته که در مدرن‌ترین کشورهای جهان مورد استفاده قرار می‌گیرد، با بررسی عملکرد هر دانش‌آموز در حل تمرین‌ها و شرکت در آزمون‌ها، راهکارهای اختصاصی جهت پیشرفت تحصیلی را در اختیار دانش‌آموز قرار می‌دهد. به عنوان مثال بسته کمک آموزشی پایه دهم انسانی آزمون‌هایی را دقیقا مطابق با نقاط ضعف درسی او طراحی می‌کند و ویدئوهای متناسب با مسیر تحصیلی و جایگاه علمی‌اش را به او پیشنهاد می‌دهد تا با استفاده از آن‌ها به اهداف خود نزدیک‌تر شود. این موضوع درواقع مسیر آموزشی هر دانش‌آموز را شخصی‌سازی می‌کند؛ یعنی مسیر پیشرفت شما از مسیر پیشرفت دیگران متمایز و تنها متعلق به خود شماست!

سخن آخر

این روزهای برای خرید کمک‌درسی تمام دروس باید میلیون‌ها تومان پول خرج کنید تا امکانات حداقلی برای یادگیری دروس مختلف در اختیارتان قرار گیرد. بسته‌ آموزشی دهم انسانی مجموعه مُنتا که شامل پیشرفته‌ترین ابزارها و امکانات است، حدودا به اندازه 3 کتاب کمک‌درسی قیمت دارد، اما تمامی نیازهای شما را به این نوع کتاب‌ها پوشش می‌دهد و نقش مهمی در صرفه‌جویی در هزینه‌های تحصیلی شما دارد. همچنین بسته کمک آموزشی پایه دهم انسانی مُنتا با شخصی‌سازی مسیر آموزش، زمانی که لازم است برای آزمون و خطای روش‌های یادگیری بگذارید، حذف می‌کند و باعث صرفه‌جویی زمانی شما می‌شود. اگر شما هم به دنبال یک همراه مطمئن و مناسب برای ادامه مسیر آموزش می‌گردید، بسته آموزشی دهم انسانی بهترین گزینه برای پیشرفت تحصیلی، آمادگی برای شرکت در امتحانات مدرسه، آمادگی برای شرکت در امتحانات نهایی و افزایش معدل و آمادگی برای شرکت در کنکور و تقویت پایه‌های تحصیلی است. با خرید این بسته نام کاربری و رمز عبور اختصاصی خود را دریافت می‌کنید و تنها با چند کلیک، از طریق سایت مجموعه آموزشی مُنتا وارد پنل کاربری خود شده و به تمامی امکانات و ابزارهای ذکرشده دسترسی کامل خواهید داشت. همین حالا شروع کنید!

مشاهده بیشتر