بسته آموزشی دهم ریاضی

educational-package

بسته آموزشی پایه دهم ریاضی، یک ابزار آنلاین و کاربردی برای درس‌خوندنه! این بسته واسه همه دروس کلی درسنامه مفهومی، تمرینات سطح‌بندی‌شده و آزمون داره که با استفاده از اون‌ها می‌تونی در دوران عید جمع‌بندی کامل و مفیدی واسه درسات داشته باشی. همچنین بخش خودآزمایی آنلاین کمکت می‌کنه تا از هر مبحثی که نیاز داری، از خودت آزمون آسون یا سخت بگیری و سطح تحصیلیت رو بسنجی!

educational-package

بسته‌ کمک آموزشی پایه دهم ریاضی

بسته کمک آموزشی پایه دهم ریاضی، جدیدترین محصول گروه آموزشی مُنتا است. این محصول با بهره‌گیری از مدرن‌ترین امکانات آموزش آنلاین ساخته شده و انتخاب مطمئنی برای موفقیت در مسیر تحصیلی محسوب می‌شود. سال دهم متوسطه برای تمامی دانش‌آموزان اهمیت ویژه‌ای دارد. در این سال است که زیرساخت‌های تحصیلی هرکس شکل می‌گیرد و مسیر مناسب او برای شرکت در کنکور سراسری شفاف می‌شود. به همین جهت استفاده از منابع به‌روز و کامل برای درس‌خواندن در این سال ضروری است. بسته دانش‌آموزی دهم ریاضی مُنتا از جدیدترین روش‌ها برای تسهیل فرآیند آموزش استفاده می‌کند. یکی از این روش‌ها میکرولرنینگ است. در این روش یادگیری هر مبحث که شامل خواندن درسنامه‌ی اختصاصی مبحث و حل تمرین‌های مربوط به آن می‌شود، کمتر از یک ساعت طول می‌کشد و در نتیجه یادگیری به شکل مفیدتر و با صرفه‌جویی در زمان شکل می‌گیرد. بسته دهم ریاضی مُنتا مکمل بسیار مناسبی برای مدرسه است. با خرید این بسته می‌توانید همگام با درس‌های مدرسه از امکانات موجود در بسته بهره‌مند شوید و بهتر از قبل درس بخوانید.

محتویات بسته کمک آموزشی پایه دهم ریاضی مُنتا

تمامی ابزارهای موجود در بسته دانش‌آموزی دهم آنلاین و هوشمند هستند. با خرید این بسته نام کاربری و رمز عبور اختصاصی به شما داده می‌شود تا با مراجعه به سایت مجموعه آموزشی مُنتا، به پنل کاربری اختصاصی خود وارد شوید و از ابزارهای متنوع استفاده کنید. هزاران ویدئوی آموزشی، درسنامه، تمرین و آزمون در این محصول وجود دارند که کلیه مباحث درسی را پوشش می‌دهند. برویم به سراغ نحوه استفاده از بسته‌ها؛ همه چیز از دیدن ویدئوی آموزشی مبحث موردنظر آغاز می‌شود. بر طبق تحقیقات محققان حوزه آموزش، یادگیری با ویدئو 3 بار موثرتر از یادگیری از طریق خواندن است و همین موضوع باعث شده است که مجموعه آموزشی مُنتا از ویدئوهای آموزشی برای آموزش مطالب استفاده کند. در این ویدئوها اساتید برتر آموزشی کشور هر آنچه که برای یادگیری مطالب درسی نیاز دارید، به شما آموزش می‌دهند. در مرحله بعد نوبت به خواندن درسنامه اختصاصی هر مبحث می‌رسد. این درسنامه‌ها توسط هیئت علمی مُنتا تالیف شده‌اند و غنی از مثال‌های متعدد برای یادگیری بهتر مطالب هستند. برای هرکدام از درسنامه‌ها، تعداد زیادی تمرین سطح‌بندی‌شده در نظر گرفته‌ شده تا دانش‌آموزان با هر سطحی بتوانند از آن‌ها بهره‌مند شوند. پس از تثبیت مطالب از طریق تمرین‌ها، نوبت به ارزیابی می‌رسد؛ ارزیابی با آزمون‌های هوشمندی که توسط هوش مصنوعی مُنتا طراحی می‌شوند و در ادامه به شرح آن‌ خواهیم پرداخت.

ویژگی‌های بسته کمک آموزشی پایه دهم ریاضی

امروزه کشورهای توسعه‌یافته نهایت استفاده را از تکنولوژی برای تسهیل فرآیند آموزش می‌برند. هوش مصنوعی نیز یکی از این ابزارهای تکنولوژیک است که در سال‌ها اخیر وارد نظام آموزشی کشورهای پیشرفته جهان شده و نقش قابل توجهی در تحول فرآیند یادگیری دانش‌آموزان داشته است. مُنتا نیز این موضوع را در تولید محصولات خود درنظر داشته و از هوش مصنوعی به‌عنوان ابزاری تاثیرگذار و مفید در بسته‌های دانش‌آموزی استفاده کرده‌است. هوش مصنوعی مُنتا با بررسی کامل عملکرد هر دانش‌آموز در حل تمرین‌ها و آزمون‌ها، نقاط ضعف او را آشکار کرده و آزمون‌هایی با محوریت آن نقاط ضعف طراحی می‌کند تا دانش‌آموز با شرکت در آن، تمامی اشکالات درسی‌اش را به‌صورت مفید و موثر برطرف کند. همچنین هوش مصنوعی مُنتا پس از رصد نقاط ضعف هر دانش‌آموز، ویدئوهای آموزشی متناسب را به او پیشنهاد می‌دهد تا با دیدن آن‌ها تسلط خود را بر مباحث مختلف افزایش دهد.

سخن آخر

هدف مُنتا از تولید بسته کمک آموزشی پایه دهم ریاضی شخصی‌سازی مسیر آموزش، متناسب با نیازها و توانایی‌های هر دانش‌آموز است. شخصی‌سازی در بسته‌های دانش‌آموزی مُنتا با استفاده از هوش مصنوعی انجام می‌شود. درواقع عملکرد هر فرد در حین درس‌خواندن با این محصول بررسی و بهترین مسیر برای رسیدن به موفقیت به او پیشنهاد می‌شود. همچنین بسته‌های دانش‌آموزی جایگزین به‌صرفه و مناسبی برای کمک‌درسی‌های گران‌قیمت موجود در بازار هستند. به عنوان مثال بسته پایه دهم ریاضی، شامل تمامی دروس این پایه بوده و امکانات و ابزارهای آن بسیار گسترده‌تر از کتاب‌های کمک‌درسی است، اما تنها به‌ اندازه 3 کتاب قیمت دارد. بنابراین هرکس با خرید این محصول به‌صورت یکجا هر آنچه که برای تقویت پایه‌های تحصیلی و موفقیت در امتحانات مدرسه نیاز دارد را به‌دست می‌آورد و دغدغه‌های او برای انتخاب مسیر درست و پیشرفت تحصیلی به حداقل کاهش پیدا می‌کند. اگر شما هم به دنبال یک همراه مطمئن و مفید برای ادامه مسیر تحصیلی خود می‌گردید، پیشنهاد ما به شما بسته‌های دانش‌آموزی مُنتا است!

مشاهده بیشتر