بسته آموزشی یازدهم تجربی

educational-package

بسته آموزشی پایه یازدهم تجربی، یک ابزار آنلاین و کاربردی برای درس‌خوندنه! این بسته واسه همه دروس کلی درسنامه مفهومی، تمرینات سطح‌بندی‌شده و آزمون داره که با استفاده از اون‌ها می‌تونی در دوران عید جمع‌بندی کامل و مفیدی واسه درسات داشته باشی. همچنین بخش خودآزمایی آنلاین کمکت می‌کنه تا از هر مبحثی که نیاز داری، از خودت آزمون آسون یا سخت بگیری و سطح تحصیلیت رو بسنجی!

educational-package

بسته‌ کمک آموزشی پایه دهم ریاضی

شناخت دغدغه‌های دانش‌آموزان و ارائه خدمات متناسب با این دغدغه‌ها یکی از اصلی‌ترین رویکردهای مجموعه آموزشی مُنتا در سال‌های فعالیت خود بوده است. بسته کمک آموزشی پایه یازدهم تجربی مُنتا نیز بر اساس همین رویکرد تولید و روانه بازار آموزش آنلاین شده‌است. بسته‌های دانش‌آموزی مُنتا کاملا آنلاین هستند؛ درواقع هر دانش‌آموز با خرید این محصول نام کاربری و رمز عبور اختصاصی برای ورود به پنل کاربری خود دریافت می‌کند و این پنل حکم همان بسته دانش‌آموزی را برای او دارد. با توجه به آنلاین‌بودن بسته‌‌های کمک‌آموزشی سعی شده تا از پیشرفته‌ترین امکانات استفاده شود تا هر آنچه که برای افزایش ضریب یادگیری دانش‌آموز لازم است، در اختیار او قرار گیرد. از طرف دیگر محصول ذکرشده از جدیدترین متدهای آموزشی برای تدریس عمیق و مفهومی مطالب استفاده می‌کند. یکی از این روش‌های مدرن میکرولرنینگ است؛ یعنی یادگیری هر مبحث و حل تمرین‌های آن با استفاده از بسته‌های کمک‌آموزشی کمتر از یک ساعت طول می‌کشد. بنابراین درس‌خواندن برای دانش‌آموز خسته‌کننده نیست و علاوه بر آن ضریب یادگیری نیز به مقدار چشمگیری افزایش پیدا می‌کند.

محتویات بسته کمک آموزشی پایه یازدهم تجربی

بسته دانش‌آموزی یازدهم تجربی شامل تعداد زیادی ویدئوی آموزشی، درسنامه، تمرین و آزمون است. تمامی این امکانات در پنل کاربری اختصاصی هر دانش‌آموز وجود دارد و هر فرد می‌تواند با مراجعه به سایت مجموعه آموزشی مُنتا از آن‌ها بهره‌مند شود. همه چیز از دیدن ویدئوی آموزشی یک مبحث آغاز می‌شود. محققان حوزه آموزش، یادگیری ویدئویی را 3 برابر موثرتر از یادگیری با خواندن می‌دانند. مُنتا نیز با درنظرگرفتن این موضوع، تمرکز خود را روی آموزش ویدئویی گذاشته و برای تمامی مباحث درسی، ویدئوهای اختصاصی با حضور اساتید برتر کشور در نظرگرفته‌است. پس از دیدن ویدئوی هر مبحث نوبت به خواندن درسنامه‌های آن می‌رسد. درسنامه‌های موجود در بسته یازدهم تجربی توسط هیئت علمی مُنتا تالیف شده و شامل صدها مثال گوناگون برای یادگیری بهتر مطالب درسی است. به ازای هرکدام از درسنامه‌ها، تعداد زیادی تمرین وجود دارد که با حل‌کردن آن‌ها، فرآیند تثبیت مطالب خوانده‌شده انجام شود. این تمرین‌های برای تمامی دانش‌آموزان سطح‌بندی شده‌اند تا هرکس با هر سطحی بتواند تسلط خود را روی مباحث مختلف افزایش دهد. ارزیابی مرحله پایانی یادگیری هرکدام از مباحث است. آزمون‌های هوشمندی که برای هرکدام از مباحث درنظر گرفته‌شده‌اند، به شما کمک می‌کنند تا تمامی اشکالات درسی خود را به‌صورت موثر و مفید برطرف کنید.

ویژگی‌های بسته‌ کمک‌آموزشی یازدهم تجربی

آیا می‌دانید امروزه در کشورهای توسعه‌یافته از هوش مصنوعی در حوزه آموزش استفاده می‌شود؟ درواقع هوش مصنوعی با تسهیل فرآیند درس‌خواندن، یادگیری را برای دانش‌آموزان راحت‌تر می‌کند و آن‌ها را به سمت اهداف تحصیلی‌شان سوق می‌دهد. مجموعه آموزشی مُنتا با استفاده از تکنولوژی روز دنیا هوش مصنوعی را برای درس‌خواندن به کمک شما فرستاده است! بسته کمک آموزشی پایه یازدهم تجربی مبتنی بر این ابزار ساخته شده تا مسیر درس‌خواندن را برایتان آسان‌تر کند. هوش مصنوعی مُنتا عملکرد شما را در حل تمرین‌ها و آزمون‌ها می‌سنجد و آزمون‌هایی را مطابق با نقاط ضعف برای شما می‌سازد تا با شرکت در آن‌ها به‌صورت کامل رفع اشکال کنید. همچنین ویدئوهایی نیز به‌صورت اتوماتیک به شما پیشنهاد می‌شود تا با دیدن آن‌ها سطح تسلط خود را مطابق با نیازها و توانایی‌هایتان افزایش دهید.

سخن آخر

پایه یازدهم تجربی دوران سرنوشت‌سازی برای موفقیت در امتحانات نهایی و کنکور است. لازم است که در این سال به فکر تقویت پایه‌های تحصیلی خود باشید و تمام توانتان را روی افزایش تسلط بر مباحث دروس مختلف بگذارید. یکی از ابزارهای موردنیاز برای این امر، استفاده از کتب کمک‌آموزشی است. بسته دانش آموزی یازدهم تجربی مُنتا پاسخگوی تمامی نیازهای تحصیلی شماست و جایگزین مناسبی برای کمک‌درسی‌های گران‌قیمت موجود در بازار است. این بسته تمام دروس شما را پوشش می‌دهد، آن هم با هزینه حدودا 3 کتاب کمک‌درسی! همچنین بسته کمک آموزشی پایه یازدهم تجربی با شخصی‌سازی مسیر آموزش برای شما، مطابق با نیازها و توانایی‌هایتان، آنچه که برای موفقیت در امتحانات نهایی و کنکور نیاز دارید، در اختیارتان می‌گذارد. درواقع این مسیر فقط مختص خود شماست و برای هر فرد بسته به نیازها و توانایی‌هایش متفاوت است و این موضوع یعنی صرفه‌جویی در زمانی که به درس‌خواندنتان اختصاص می‌دهید. مُنتا دغدغه‌های شما را به خوبی می‌شناسد و با ارائه خدمات و محصولات هوشمند، همراه مطمئن شما در مسیر آموزش، تا لحظه‌ی رسیدن به اهداف تحصیلی‌تان خواهد بود.

مشاهده بیشتر