بسته آموزشی یازدهم ریاضی

educational-package

بسته آموزشی پایه یازدهم ریاضی، یک ابزار آنلاین و کاربردی برای درس‌خوندنه! این بسته واسه همه دروس کلی درسنامه مفهومی، تمرینات سطح‌بندی‌شده و آزمون داره که با استفاده از اون‌ها می‌تونی در دوران عید جمع‌بندی کامل و مفیدی واسه درسات داشته باشی. همچنین بخش خودآزمایی آنلاین کمکت می‌کنه تا از هر مبحثی که نیاز داری، از خودت آزمون آسون یا سخت بگیری و سطح تحصیلیت رو بسنجی!

educational-package

بسته‌ کمک آموزشی پایه یازدهم ریاضی

بسته کمک آموزشی پایه یازدهم ریاضی جدیدترین محصول مجموعه آموزشی مُنتا است. این محصول بر پایه تکنولوژی روز دنیا ساخته شده و ابزار مناسبی برای موفقیت در مسیر تحصیلی دانش‌آموزان خواهد بود. مُنتا با سال‌ها تجربه حضور در فضای آموزشی کشور، دغدغه‌های دانش‌آموزان را به خوبی می‌شناسد و مطابق با همین دغدغه‌ها محصولات خود را تولید می‌کند. بسته دانش‌آموزی پایه یازدهم ریاضی کاملا آنلاین بوده و هر فرد با دریافت نام کاربری و رمز عبور اختصاصی خود می‌تواند پس از مراجعه به سایت مجموعه آموزشی مُنتا از ابزارهای موجود در آن بهره‌مند شود. آموزش در این بسته‌ها با روش میکرولرنینگ انجام می‌شود؛ این یعنی یادگیری هر مبحث که شامل خواندن درسنامه و حل تمرین‌های مربوط به آن است، کمتر از یک ساعت طول می‌کشد. دانش‌آموزان باید در پایه یازدهم ریاضی، پایه‌های تحصیلی خود را برای ورود به پایه دوازدهم و شرکت در کنکور آماده ‌کنند.

محتویات بسته دانش‌آموزی یازدهم ریاضی

این محصول شامل تعداد زیادی ویدئوی آموزشی، درسنامه، تمرین و آزمون است و از طریق یک پنل کاربری که در سایت مجموعه آموزشی مُنتا موجود است، در اختیار دانش‌آموزان قرار می‌گیرد. محققان حوزه آموزش می‌گویند که یادگیری از طریق تماشاکردن ویدئو 3 برابر موثرتر از یادگیری با خواندن کتاب است و مُنتا نیز در تولید بسته کمک آموزشی پایه یازدهم ریاضی این نکته را در نظر گرفته‌است. مباحث درسی در این ویدئوها توسط برترین اساتید آموزشی کشور به دانش‌آموزان تدریس می‌شود. بعد از دیدنِ ویدئو نوبت به خواندن درسنامه اختصاصی هر مبحث می‌رسد. این درسنامه‌ها توسط هیئت علمی مُنتا تالیف شده‌اند، شامل تعداد زیادی مثال برای آموزش عمیق مباحث درسی هستند و 100% مطالب هر درس را پوشش می‌دهند. به ازای هر درسنامه ده‌ها تمرین اختصاصی در نظر گرفته شده تا دانش‌آموزان با حل‌کردن آن‌ها فرآیند تثبیت مطالب با موفقیت صورت بگیرد. این تمرین‌ها سطح‌بندی شده‌اند تا هر دانش‌آموز بتواند بسته به سطح علمی خود از آن‌ها بهره‌مند شود. در مرحله پایانی نوبت به ارزیابی و رفع اشکال مطالب یادگیری‌شده می‌رسد. ارزیابی در بسته‌های دانش‌آموزی مجموعه آموزشی مُنتا از طریق آزمون‌های هوشمند انجام می‌شود. هوش مصنوعی مُنتا این آزمون‌ها را بر اساس اشکالات درسی دانش‌آموز طراحی می‌کند تا هر فرد با شرکت در آن، فرآیند رفع اشکال خود را به‌صورت مفید و موثر انجام دهد. در ادامه با ابزار هوش مصنوعی و سازوکار آن در بسته‌های دانش‌آموزی مُنتا بیشتر آشنا خواهیم شد.

بسته دانش‌آموزی یازدهم ریاضی چه ویژگی‌هایی دارد؟

این محصول با استفاده از تکنولوژی روز دنیا ساخته شده و پیشرفته‌ترین ابزارهای آموزشی را برای تسهیل فرآیند آموزش به کار می‌گیرد. شاخص‌ترین ابزار هوشمند موجود در بسته‌ دانش‌آموزی یازدهم ریاضی مجموعه آموزشی مُنتا، هوش مصنوعی است. این ابزار با استفاده از الگوریتم‌های پیشرفته، نقاط ضعف هر دانش‌آموز را در هنگام استفاده از بسته کمک آموزشی پایه یازدهم ریاضی شناسایی می‌کند و بر اساس همان نقاط ضعف، به‌صورت اتوماتیک آزمون‌هایی را طراحی می‌کند که هرکس با شرکت در آن فرآیند رفع اشکال خود را با موفقیت پیش ببرد. همچنین هوش مصنوعی مُنتا با رصد عملکرد هر دانش‌آموز، ویدئوهای متناسب با مسیر و جایگاه تحصیلی‌‌اش را به او پیشنهاد می‌دهد تا با دیدن‌ِ ‌آن‌ها سطح تسلط خود را بر مباحث درسی افزایش دهد. همچنین بسته دانش‌آموزی یازدهم ریاضی، راه اختصاصی شما را برای رسیدن به اهداف تحصیلی پیش پایتان می‌گذارد. این یعنی شخصی‌سازی مسیر آموزش و یادگیری برای هر فرد؛ راهی که به شما اختصاص دارد و با دیگر دانش‌آموزان متفاوت است. چیزی که باعث متمایزشدن مسیر شما از دیگران می‌شود، عملکردی ا‌ست که در حین استفاده از بسته‌های آموزشی مُنتا با توجه به نیازها و توانایی‌هایتان از خود به جای می‌گذارید!

صرفه‌جویی در هزینه و زمان با مُنتا!

با توجه به قیمت‌های نجومی کتب کمک‌درسی موجود در بازار، بسیاری از دانش‌آموزان به دنبال منبع مناسبی می‌گردند که بتواند با صرف حداقل هزینه، بیشترین امکانات را در اختیار آن‌ها بگذارد. بسته دانش‌آموزی مُنتا که حدودا به اندازه 3 کتاب کمک‌درسی قیمت دارد، هر آنچه که دانش‌آموزان برای موفقیت در مسیر تحصیلی نیاز دارند را به‌صورت یکجا در اختیار آن‌ها می‌گذارد. در واقع با خرید این محصولی دیگر نیازی به استفاده از سایر کتاب‌های کمک‌درسی بازار نیست و این موضوع باعث صرفه‌جویی مالی برای تمامی دانش‌آموزان دغدغه‌مند خواهد شد. از طرف دیگر شخصی‌سازی مسیر آموزش در بسته کمک آموزشی پایه یازدهم ریاضی موجب حذف فرآیند آزمون‌ و خطا برای یافتن بهترین روش درس‌خواندن می‌شود و هر دانش‌آموز می‌تواند از این راه در زمانی که صرف یادگیری می‌کند، صرفه‌جویی کند و در ایده‌آل‌ترین شرایط ممکن به تمامی اهداف تحصیلی خود برسد.

مشاهده بیشتر