بسته آموزشی کنکور تجربی پایه دوازدهم

educational-package

بسته آموزشی کنکور تجربی دوازدهم، یک ابزار آنلاین و کاربردی برای درس‌خوندنه! این بسته واسه همه دروس کلی درسنامه مفهومی، تمرینات سطح‌بندی‌شده و آزمون داره که با استفاده از اون‌ها می‌تونی در دوران عید جمع‌بندی کامل و مفیدی واسه درسات داشته باشی. همچنین بخش خودآزمایی آنلاین کمکت می‌کنه تا از هر مبحثی که نیاز داری، از خودت آزمون آسون یا سخت بگیری و سطح تحصیلیت رو بسنجی!

educational-package

انتخاب تک درس

بسته‌ کمک آموزشی کنکور تجربی پایه دوازدهم

پایه دوازدهم برای تمامی دانش‌آموزان دبیرستانی اهمیتی حیاتی دارد و سرنوشت تحصیلی آنان را برای ورود به دانشگاه رقم می‌زند. بسته کمک آموزشی کنکور تجربی پایه دوازدهم با درنظرگرفتن اهمیت این پایه توسط مجموعه آموزشی مُنتا تولید شده و با ارائه مدرن‌ترین ابزارهای آموزشی به دانش‌آموزان، مسیر پیشرفت را برای آن‌ها هموارتر می‌کند. بسته دانش‌آموزی کنکور تجربی با تکیه بر جدیدترین متدهای آموزشی مانند میکرولرنینگ درس‌خواندن را برای کنکوری‌ها ساده‌تر می‌کند. درواقع با استفاده از روش میکرولرنینگ، یادگیری هر مبحث در کمتر از 1 ساعت صورت می‌گیرد و این موضوع موجب صرفه‌جویی در زمان درس‌خواندن خواهد شد. مُنتا سال‌ها در فضای آموزشی کشور حضور داشته و نیازها و دغدغه‌های دانش‌آموزان تجربی را به خوبی می‌شناسد و این محصول آنلاین را با هدف رفع تمامی دغدغه‌ها و نیازهای آنان تولید کرده است. بسته کمک‌آموزشی کنکور تجربی از طریق پنل کاربری موجود در سایت مجموعه آموزشی مُنتا در اختیار دانش‌آموزان قرار می‌گیرد و به‌صورت کاملا آنلاین در اختیار آنان است.

محتویات بسته کمک آموزشی کنکور تجربی پایه دوازدهم

بسته دانش‌آموزی دوازدهم تجربی شامل تعداد زیادی ویدئوی آموزشی، درسنامه، تمرین و آزمون هوشمند است. بر طبق آخرین تحقیقات محققان حوزه آموزش، یادگیری ویدئویی سه برابر موثرتر از یادگیری با خواندن است. بسته‌های مُنتا نیز با تمرکز روی آموزش ویدئویی تولید شده‌اند و به افزایش ضریب یادگیری شما کمک خواهند کرد. اساتید برتر رشته تجربی تمامی مطالب درسی را در این ویدئوها به شما آموزش می‌دهند و هر آنچه که برای تسلط بر درس‌هایتان لازم دارید، در اختیارتان می‌گذارند. درسنامه‌های موجود در بسته دانش‌آموزی کنکور تجربی توسط هیئت علمی مُنتا تالیف شده‌اند و با طرح مثال‌های متعدد برای هر مبحث درسی، به یادگیری عمیق شما کمک می‌کند. پس از خواندن هر درسنامه، شما می‌توانید تمرین‌های مربوط به هر مبحث را حل کنید. این تمرین‌ها برای دانش‌آموزان ضعیف، متوسط و قوی سطح‌بندی شده‌اند و هرکس با هر سطح علمی‌ای می‌تواند از آن‌ها بهره‌مند شود. در مرحله پایانی نوبت به ارزیابی می‌رسد. ارزیابی از طریق شرکت در آزمون‌های شخصی‌سازی‌شده و هوشمند. هوش مصنوعی مُنتا با بررسی عملکرد شما، نقاط ضعفتان را رصد می‌کند و آزمون‌های بعدی را دقیقا بر اساس همین نقاط ضعف طراحی می‌کند تا فرآیند رفع اشکال به‌صورت مفید و موثر انجام شود.

ویژگی‌های بسته دانش‌آموزی کنکور تجربی

امروزه در بسیاری از کشورهای توسعه‌یافته از هوش مصنوعی برای تسهیل فرآیند آموزش و یادگیری استفاده می‌شود. مُنتا نیز از این ابزار در تولید محصولات خود استفاده می‌کند تا دانش‌آموزان بتوانند بیشترین بازدهی را از درس‌خواندن کسب کنند. هوش مصنوعی مُنتا با استفاده از الگوریتم‌های پیشرفته عملکرد هر دانش‌آموز را در طول استفاده از بسته کمک آموزشی کنکور تجربی پایه دوازدهم رصد می‌کند و با آشکارکردن نقاط ضعف او، آزمون‌های هوشمندی را جهت رفع اشکال کامل طراحی می‌کند. هر فرد با شرکت در این آزمون‌ها تسلط خود را بر مباحث درسی مختلف افزایش می‌دهد. از طرف دیگر هوش مصنوعی مُنتا ویدئوهای آموزشی متناسب با مسیر تحصیلی دانش‌آموز را به‌صورت کاملا هوشمند و اتوماتیک به او پیشنهاد می‌دهد تا با تماشای آن‌ها هر آنچه که برای یادگیری عمیق و مفهومی مبحث موردنظرش لازم است را به دست آورد.

سخن آخر

هدف مُنتا از تولید بسته دانش‌آموزی کنکور تجربی، شخصی‌سازی مسیر آموزش با توجه به نیازها و توانایی هر فرد است. درواقع راه هر فرد برای موفقیت در کنکور با دیگری متفاوت است و این بسته راهی که فقط برای خودتان است را به شما نشان خواهد داد. شخصی‌سازی مسیر آموزش شما را از آزمون و خطا برای پیداکردن مسیر درست دور می‌کند و موجب صرفه‌جویی در زمان خواهد شد. علاوه بر این هزینه خرید بسته دانش‌آموزی کنکور تجربی به اندازه 3 کتاب کمک‌درسی است و با توجه به قیمت نجومی کتاب‌های کمک‌درسی در بازار، گزینه خوبی برای در اختیارداشتن تمامی کمک‌درسی‌های تجربی به‌صورت یکجا است. بسته کمک آموزشی کنکور تجربی پایه دوازدهم با پوشش کلیه مباحث درسی رشته تجربی بهترین انتخاب برای موفقیت در امتحانات نهایی و کنکور سراسری دانش‌آموزان پایه دوازدهم است. این بسته با تکیه بر تکنولوژی و روش‌های مدرن آموزش، هر آنچه که برای پیشرفت تحصیلی لازم دارید، در اختیارتان می‌گذارد و خیالتان را بابت موفقیت در درس‌خواندن راحت خواهد کرد. در صورتی که به دنبال یک همراه مطمئن برای طی‌کردن مسیر تحصیلی خود می‌گردید، مُنتا بهترین انتخاب برای شما خواهد بود.

مشاهده بیشتر