بسته آموزشی کنکور انسانی پایه دوازدهم

educational-package

بسته آموزشی کنکور انسانی دوزادهم، یک ابزار آنلاین و کاربردی برای درس‌خوندنه! این بسته واسه همه دروس کلی درسنامه مفهومی، تمرینات سطح‌بندی‌شده و آزمون داره که با استفاده از اون‌ها می‌تونی در دوران عید جمع‌بندی کامل و مفیدی واسه درسات داشته باشی. همچنین بخش خودآزمایی آنلاین کمکت می‌کنه تا از هر مبحثی که نیاز داری، از خودت آزمون آسون یا سخت بگیری و سطح تحصیلیت رو بسنجی!

educational-package

انتخاب تک درس

بسته‌ کمک آموزشی کنکور انسانی پایه دوازدهم

بسته کمک ‌آموزشی کنکور انسانی پایه دوازدهم مُنتا باتوجه‌به میزان اهمیت دروس رشته انسانی و نحوه به‌خصوص درس‌خواندن دانش‌آموزان در این رشته توسط گروه آموزشی مُنتا تهیه شده است. دانش‌آموزان رشته انسانی باید باتوجه‌به حجم دروسی که در اختیار دارند بهترین استفاده را از زمان خود کرده تا در کنکور بهترین نتیجه را کسب کنند. امروزه محبوبیت رشته انسانی در میان دانش‌آموزان در حال اوج گرفتن است و رقابت برای نشستن روی صندلی بهترین دانشگاه‌ها در میان طرفداران این رشته گسترش‌یافته است. بسته دانش‌آموزی پایه دوازدهم انسانی با استفاده از روش نوین میکرولرنینگ برای دانش‌آموزان این پایه تحولی چشمگیر در زمینه  تحصیل رقم خواهد زد. روش میکرولرنینگ روشی است که در آن آموزش به صورتی زمان‌بندی می‌شود تا یادگیری هر مبحث بیش از یک ساعت طول نکشد. این روش می‌تواند در آموزش‌های درسنامه‌ای و یا ویدئویی به کار رود و در حفظ زمان و افزایش کیفیت آموزش دانش‌آموزان تأثیر به‌سزایی داشته باشد. یادگیری در این تکنیک به معنای مطالعه درسنامه و حل تمرین‌های مربوط به آن بخش است. دانش‌آموزان می‌توانند به‌واسطه این روش نوین در کمترین زمان ممکن تسلط خود را به مبحثی که برای یادگیری انتخاب کرده‌اند افزایش دهند و علاوه بر یادگیری، به تمرین و تکرار آن نیز بپردازند. محتوای گنجانده‌شده در این بسته آموزشی به‌گونه‌ای طراحی شده است تا 4 مرحله آموزش، تثبیت، تسلط و ارزیابی منجر به رفع اشکال در آن‌ها به بهترین شکل ممکن انجام شود. در ادامه با این محتوای ارزشمند و نحوه استفاده از آن‌ توسط دانش‌آموزان بیشتر آشنا می‌شویم.

محتویات بسته کمک ‌آموزشی کنکور انسانی پایه دوازدهم

مسیر دانش‌آموزان برای استفاده از بسته‌های دانش‌آموزی مُنتا از مطالعه درسنامه‌هایی آغاز می‌شود که با روش میکرولرنینگ تهیه و تولید شده‌اند تا دانش‌آموزان با صرف کمترین زمان بیشترین بهره را از مطالب گنجانده‌شده در آنها داشته باشند. این درسنامه‌ها دارای مثال‌هایی بسیار کاربردی هستند و دانش‌آموزان با تمرین و تکرار آن‌ها می‌توانند به تسلط کافی در مفاهیم ارائه شده در درسنامه برسند. در ادامه به قسمتی می‌رسیم که برای تمرین مطالبی که دانش‌آموزان آموخته‌اند تعبیه شده است. در این قسمت دانش‌آموزان شاهد تمرین‌هایی هستند که متناسب با همه سطوح علمی تقسیم‌بندی ‌شده است؛ ضعیف، متوسط و قوی! هر دانش‌آموز می‌تواند باتوجه‌ به سطح علمی خود تمرین‌هایی را انجام دهد که برایش به‌مراتب مناسب‌تر هستند.

پس از حل تمرین‌های سطح‌بندی شده دانش‌آموزان می‌توانند در تعداد نامحدودی آزمون شرکت کنند که توسط هوش مصنوعی مُنتا برایشان طراحی شده است. هوش مصنوعی مُنتا با رصد عملکرد دانش‌آموزان در طول استفاده از بسته‌های آموزشی و باتوجه‌ به نقاط قوت و ضعف آن‌ها، آزمون‌های شخصی‌سازی‌شده‌ای طراحی می‌کند که هر فرد را به اوج آمادگی ممکن خواهد رساند. این‌گونه تمامی ایرادات و اشکالات دانش‌آموزان به‌مرور پوشش داده می‌شوند و در انتها دیگر ابهامی در مباحث خوانده‌شده باقی نخواهد ماند.

بسته کمک ‌آموزشی کنکور انسانی پایه دوازدهم چه ویژگی‌هایی دارد؟

برای یافتن یک بسته کمک آموزشی که به تمام نیازهای دانش‌آموز رشته انسانی پاسخ بدهد باید در نظر داشت که جامع و کامل بودن از مهم‌ترین ویژگی‌ها است. بسته‌های کمک آموزشی مُنتا دارای تعداد بسیار زیادی درسنامه، مثال، تمرین، آزمون هستند که دانش‌آموزان را از هر لحاظ آماده می‌کند. کنکور سراسری و یا امتحانات نهایی حتی امتحانات کلاسی با استفاده از این بسته‌ها به طور کامل پوشش داده می‌شوند و دانش‌آموزان و والدینشان می‌توانند با خیالی آسوده خود را از هر کتاب کمک‌آموزشی دیگری بی‌نیاز ببینند. علاوه بر این هوش مصنوعی مُنتا با بررسی کامل عملکرد هر دانش‌آموز در طول استفاده از بسته آموزشی دوازدهم، نقاط ضعف او را آشکار می‌کند و مسیر یادگیری متناسب با سطح علمی او را به او نشان می‌دهد تا فرآیند رفع اشکال به‌صورت موثر و مفید انجام شود.

سخن آخر

به‌عنوان سخن پایانی باید گفت بسته کمک ‌آموزشی کنکور انسانی پایه دوازدهم مُنتا خدماتی همه‌جانبه را برای دانش‌آموزان این پایه فراهم کرده است تا با تکمیل فرایند صحیح یادگیری دانش‌آموزان را به‌سوی اهداف خود راهنمایی کند. بهترین اساتید آموزشی کشور در ویدئوهای آموزشی موجود در این بسته حاضر شده‌اند تا با پوشش 100 درصد مطالب درسی بهترین محتوای آموزشی ممکن را به دانش‌آموزان و خانواده‌های آن‌ها ارائه دهند. این بسته‌ها در سری‌های متفاوت مانند شب امتحان، جمع بندی کنکور، عیدانه و ... تهیه و تولید شده‌اند.

مشاهده بیشتر