بسته آموزشی کنکور ریاضی پایه دوازدهم

educational-package

بسته آموزشی کنکور ریاضی دوازدهم، یک ابزار آنلاین و کاربردی برای درس‌خوندنه! این بسته واسه همه دروس کلی درسنامه مفهومی، تمرینات سطح‌بندی‌شده و آزمون داره که با استفاده از اون‌ها می‌تونی در دوران عید جمع‌بندی کامل و مفیدی واسه درسات داشته باشی. همچنین بخش خودآزمایی آنلاین کمکت می‌کنه تا از هر مبحثی که نیاز داری، از خودت آزمون آسون یا سخت بگیری و سطح تحصیلیت رو بسنجی!

educational-package

انتخاب تک درس

بسته‌ کمک آموزشی کنکور ریاضی پایه دوازدهم

بسته کمک آموزشی کنکور ریاضی پایه دوازدهم مُنتا برای فتح قله کنکور در کنار دانش‌آموزان تلاشگر و ثابت قدمی است که می‌خواهند بهترین‌ها را برای آینده‌شان رقم بزنند. سال دوازدهم تحصیل به‌عنوان سال کنکور شناخته می‌شود و دانش‌آموزان تمامی رشته‌ها از جمله رشته ریاضی مأموریت دشواری را در پیش خواهند داشت. دانش‌آموزان در این سال باید در کنار صرف زمان و دقت بسیار، بیشتر تلاش کنند تا از همان ابتدا صحیح درس‌خواندن را بیاموزند.  بسته دانش‌آموزی دوازدهم ریاضی به این منظور طراحی شده است تا با بهره‌گیری از بهترین اساتید، کامل‌ترین درس‌نامه‌ها و به‌روزترین روش تدریس، دانش‌آموزان را به‌سوی قله موفقیت هدایت کند. این بسته دانش‌آموزی با تکیه ‌بر روش میکرولرنینگ به دانش‌آموزان کمک می‌کند تا از زمان اندک خود در سال آخر دبیرستان به بهترین شیوه ممکن استفاده کنند و بیشترین بهره را از آن ببرند. این روش با استفاده از ویدئوهایی که در کمتر از 1 ساعت تمام مبحث انتخاب شده را پوشش می‌دهند می‌تواند بهترین راه‌حل برای صرفه‌جویی در زمان دانش‌آموزان باشد. یادگیری به کمک بسته‌های کمک آموزشی مُنتا به این معناست که دانش‌آموزان می‌توانند با مطالعه درسنامه‌ای که آن هم به روش میکرولرنینگ طراحی شده است، دیدی کلی به مطالب ارائه شده به دست آورند و سپس با حل مثال‌ها و تمرین‌های قرار داده شده در این بسته‌ها تسلط خود را به طرز چشمگیری افزایش دهند. در ادامه به بررسی دقیق‌تر محتوای قرار داده شده در بسته دوازدهم ریاضی مُنتا خواهیم پرداخت.

محتویات بسته کمک آموزشی کنکور ریاضی پایه دوازدهم

از مهم‌ترین عواملی که یک بسته کمک آموزشی را مفید و کاربردی‌تر از دیگر بسته‌ها می‌کند جامع و کامل بودن آن است. بسته‌ کمک آموزشی دوازدهم دارای ویدئوهای آموزشی، درسنامه‌ها، تمرین‌ها و آزمون‌‌های بسیار است. اولین مرحله از مراحل استفاده از بسته های دانش‌آموزی پس از خریداری آن‌ها مطالعه درسنامه جامع و کامل موجود برای هر مبحث است. این درسنامه‌ها که به روش میکرولرنینگ تهیه و تولید شده‌اند تمام مطالبی که دانش‌آموز باید از مبحث مشخص شده به‌خاطر بسپارد را در خود جای‌داده‌اند. در ادامه به مثال‌های موجود در درسنامه‌ها می‌رسیم؛ این مثال‌ها باتوجه‌به مطالبی که در درسنامه و کتب درسی قرار دارند طرح شده‌اند و دانش‌آموزان را در فهمیدن هرچه بیشتر مفاهیم یاری می‌کند. این مثال‌ها به‌منظور آشنایی دانش‌آموز با کاربرد مطالب تدریس شده در آزمون‌ها تهیه شده و این‌گونه آنان را در ابتدای امر با نقات قوت و ضعف خود آشنا می‌کند. بخش بعدی که به آن خواهیم پرداخت تمرین‌ها هستند. در این قسمت دانش‌آموزان می‌توانند باتوجه‌به سطح عملی خود و برنامه مطالعه‌شان به حل تمرین‌های مناسب بپردازند. تمامی تمرین‌ها در این قسمت سطح‌بندی‌شده هستند تا همه دانش‌آموزان بتوانند از آن‌ها بهترین استفاده را داشته باشند. آخرین و البته مهم ترین قسمت از بسته دانش‌آموزی دوازدهم ریاضی مُنتا آزمون‌های شخصی‌سازی‌شده توسط هوش مصنوعی است. این هوش مصنوعی، دانش‌آموزان را با توجه ‌به الگوریتم‌های خاص خود عملکرد هر دانش‌آموز را در طول استفاده از بسته رصد و آزمون‌های متناسب با آن‌ را طراحی می‌کند. رفع اشکال همگام با یادگیری به کمک هوش مصنوعی مُنتا در این قسمت اتفاق می‌افتد و دانش‌آموزان با توجه‌ به نقاط قوت و ضعف خود ارزیابی خواهند شد.

بسته کمک آموزشی کنکور ریاضی پایه دوازدهم مُنتا چه ویژگی‌هایی دارد؟

از مهم ترین ویژگی‌های بسته کمک‌آموزشی ریاضی دوازدهم مُنتا می‌توان به وجود پاسخ‌نامه‌هایی که به شکل ویدئو طراحی شده‌اند اشاره کرد. سؤالات پرچالش‌تر و سخت‌تر همگی دارای این پاسخ‌نامه‌های ویدئویی هستند و دانش‌آموزان می‌توانند با خیالی آسوده به یادگیری هر یک از این سؤالات بپردازند. اساتید مُنتا در این ویدئو‌ها به تمام نکات و ریزه‌کاری‌های موردنیاز دانش‌آموزان پرداخته و آنان را برای شروع تمرین بعدی آماده خواهند کرد. ساختار بسته دوازدهم ریاضی مُنتا به نحوی شکل گرفته است که دانش‌آموزان در صورت استفاده از آن‌ها به هیچ کتاب کمک درسی دیگری نیاز نخواهد داشت. بدین ترتیب دانش‌آموزان و خانواده آن‌ها می‌توانند با خیالی آسوده در هزینه‌های تحصیل خود صرفه‌جویی کنند. تمامی بسته‌های کمک آموزشی مُنتا بهترین مکمل برای آموزش‌های مدارس به‌حساب می‌آیند.

سخن آخر

در انتها باید گفت گروه آموزشی مُنتا با اولویت قراردادن دانش‌آموزان در طراحی بسته کمک آموزشی کنکور ریاضی پایه دوازدهم و استفاده از به‌روزترین روش‌های آموزشی در دنیا، آماده خدمت‌رسانی به دانش‌آموزانی است که موفقیت را سرلوحه خود قرار داده و برای آینده خود تلاش می‌کنند. این محصول در سری‌های متفاوت و با موضوعاتی مانند جمع‌بندی، شب امتحان، عیدانه و ... به دانش‌آموزان ارائه می‌شوند.

مشاهده بیشتر