دوره اول متوسطه

Artboard_5_copy_12_ce2c9aa59c.jpg
Artboard 5 copy 10.png
Artboard_5_copy_12_ce2c9aa59c.jpg
Artboard 5 copy 10.png

بسته‌های دانش‌آموزی مُنتا

بسته‌های دانش‌آموزی مُنتا یه انتخاب کامل و مطمئن برای درس‌خوندنه. با استفاده از این بسته‌ها می‌تونی مسیر درس‌خوندنت رو جزء به جزء و مبحث به مبحث شخصی‌سازی کنی و با توجه به توانایی و نیازهایی که داری، به همه اهداف تحصیلیت برسی! درسنامه‌ها، تمرین‌ها و آزمون‌هایی که در این بسته وجود دارن، همه مطالب درسی رو پوشش می‌دن و تورو از هر کمک‌درسی‌ای بی‌نیاز می‌کنن.

Vector.png

زیر 1 ساعت یاد بگیر!

آموزش در بسته‌های دانش‌آموزی مُنتا با روش میکرولرنینگ انجام می‌شه؛ یعنی مطالب درسی به‌صورتی تقسیم‌بندی و خُرد شدن که آموزش و حل تمرین‌های هیچ مبحثی بیشتر از 1 ساعت طول نکشه! اینطوری می‌تونی با خیال راحت سطح تحصیلیت رو با خیال راحت ارتقا بدی و به ایده‌آل خودت برسی.

مزایای بسته‌های دانش‌آموزی

seri properties

تدریس ویدئویی با روش‌های باحال

هرکدوم از مباحث درسی رو با روش میکرولرنینگ، زیر 1 ساعت یاد بگیر!

seri properties

درسنامه‌های مفهومی و غنی از مثال

درسنامه‌های مفهومی این بسته‌ها رو نمی‌تونی تو هیچ کتابی پیدا کنی!

seri properties

تمرین‌های مفهومی با هزاران سوال

تمرین‌های مبحث‌به‌مبحث و سطح‌بندی‌شده، بهترین راه برای تثبیت مطالب درسین!

seri properties

آزمون‌های هوشمند برای رفع اشکال

هوش مصنوعی بر اساس اشکالات قبلی برات آزمون می‌سازه و تا آخر رفع اشکال باهاته!

بسته های کمک آموزشی دوره متوسطه اول

بسته های‌ کمک‌ آموزشی دوره متوسطه اول مُنتا انتخابی مطمئن برای موفقیت در مسیر تحصیلی دانش‌آموزان است. فرآیند یادگیری برای تمامی دانش‌آموزانی که از این بسته‌ها استفاده می‌کنند با روش میکرولرنینگ انجام می‌شود. در روش میکرولرنینگ مطالب درسی به‌صورتی تقسیم‌بندی شده‌اند که فرآیند آموزش و حل تمرینِ هیچ مبحثی بیشتر از 1 ساعت طول نکشد. این سبک از تقسیم‌بندی مطالب از خستگی دانش‌آموزان جلوگیری می‌کند و باعث می‌شود که فرآیند یادگیری آسان‌تر و با سرعت بیشتری تکمیل شود. علاوه بر این بخش‌بندی جزئی مباحث و درنظرگرفتن تمرین برای هر بخش، منجر به یادگیری جزء به جزء و کامل فرد شده و باعث می‌شود که هیچ مبحثی در هنگام درس‌خواندن از قلم نیفتد. تمرین‌هایی که برای این بسته‌ها در نظر گرفته ‌شده، مطابق با آخرین تغییرات کتاب‌های درسی‌ است و همگام با این تغییرات به‌روزرسانی می‌شود. بسته‌های دانش‌آموزی مُنتا در قالب سری‌های مختلف و با موضوعات متنوع و مطابق با نیازهای دانش‌آموزان در دسترس هستند.

خدمات موجود در بسته‌های دانش‌آموزی

هرکدام از سری‌های مُنتا حاوی تعداد زیادی درس‌نامه، تمرین، آزمونک و ویدئو هستند. مطالب درسی در درس‌نامه‌های مُنتا به‌صورت عمیق و با ذکر مثال‌های متعدد بیان شده تا خیال دانش‌آموز را بابت یادگیری مفید راحت کند. این درس‌نامه‌ها به‌صورت اختصاصی توسط هیئت علمی مُنتا تولید می‌شوند و نمونه‌ی مشابه آن‌ها در سایر کتاب‌های کمک‌آموزشی وجود ندارد. تمرین‌های مربوط به هر مبحث با تکیه بر مهم‌ترین نکات آن‌ها طرح می‌شود و دانش‌آموزان با حل هر تمرین یک پله به سمت یادگیری کامل حرکت می‌کنند. پس از حل تمرین‌ها، تعدادی آزمونک برای هر مبحث وجود دارد تا فرآیند رفع اشکال نیز به‌صورت مفید و موثر صورت گیرد و تسلط هر دانش‌آموز بر مباحث درسی مورد نظرش افزایش پیدا کند. همچنین برای تمامی تمرین‌ها و آزمونک‌ها پاسخنامه تشریحی کامل وجود دارد تا دانش‌آموزان با مطالعه آن به حل مشکلات خود نزدیک‌تر شده و حس بهتری نسبت به درس‌خواندن پیدا کنند.

مزایای بسته های کمک آموزشی دوره متوسطه اول

استفاده از بسته‌های کمک‌‌آموزشی مُنتا مزایای بسیاری برای دانش‌آموزان دغدغه‌مند دارد. یکی از مزایای مهم این بسته‌ها در دسترس‌بودن پاسخنامه ویدئویی برای تمرین‌های چالشی و دشوارتر است. درواقع اگر دانش‌آموزی در حل یک تمرین به مشکل بخورد، پس از مشاهده نتایج آن می‌تواند ویدئوی آموزش اختصاصی آن تمرین را که توسط دبیران باتجربه مُنتا تدریس می‌شود ببیند و مشکلش را به‌سادگی برطرف کند. اما در حل سوالات آزمونک‌ها نیز ویژگی جالبی برای شرکت‌کنندگان درنظر گرفته شده که با استفاده از آن فرآیند رفع اشکال به‌صورت مفید و موثر انجام می‌شود. قضیه از این قرار است که هوش مصنوعی مُنتا با استفاده از الگوریتم‌های خاصی، نقاط ضعف دانش‌آموزان را در مباحث مختلف درسی آشکار می‌کند و آماده‌سازی آزمونک‌های بعدی دقیقا بر اساس همین نقاط ضعف انجام می‌شود. بنابراین تمامی افراد با استفاده از این قابلیت رفع اشکالات درسی‌شان را با خیال راحت پیش می‌برند و با پیشرفت در هر مبحث، به سمت اهداف آموزشی‌شان حرکت می‌کنند. بسته های کمک آموزشی دوره متوسطه اول مُنتا برای تمامی دانش‌آموزان اول تا دوازدهم در دسترس هستند و در قالب سری‌های مختلف به آن‌ها ارائه می‌شوند. همچنین محتوای این بسته‌ها طوری برنامه‌ریزی شده که تمامی مباحث درسی را پوشش دهد و دانش‌آموز را از سایر کتاب‌های کمک‌آموزشی بی‌نیاز کند.

سخن آخر

بسته‌های کمک آموزشی مُنتا به‌صورت تک‌درس و مبحثی نیز قابل استفاده هستند. درواقع اگر دانش‌آموزی تنها در درس یا مبحثی خاص مشکل داشته باشد، می‌تواند تنها همان بسته را خریداری کند و از تمامی امکانات ذکرشده برای بسته‌ها بهره‌مند شود. هدف کلی مُنتا از تولید بسته های کمک آموزشی دوره متوسطه اول، شخصی‌سازی مسیر آموزش برای هر فرد است تا بتواند در کمترین زمان و به راحت‌ترین شکل ممکن موضوعات درسی را یاد بگیرد. سری‌های کمک آموزشی مُنتا در موضوعات مختلف مانند آمادگی کنکور، شب امتحان، جمع‌بندی، آموزش گام‌به‌گام، کتاب کار و... تولید می‌شوند تا دغدغه‌های تمامی دانش‌آموزان، در هر مقطع و رشته‌ای را برطرف کرده و به پیشرفت تحصیلی آنان کمک کند. همچنین ساختار این بسته‌ها بر پایه آموزش، تثبیت و تسلط بر مباحث درسی بنا شده تا فرآیند یادگیری با حداقل تعداد سوالات و با بیشترین بازدهی، برای هر فرد به شکل کامل صورت گیرد.

مشاهده بیشتر