بسته آموزشی هفتم متوسطه

educational-package

بسته آموزشی پایه هفتم متوسطه، یک ابزار آنلاین و کاربردی برای درس‌خوندنه! این بسته واسه همه دروس کلی درسنامه مفهومی، تمرینات سطح‌بندی‌شده و آزمون داره که با استفاده از اون‌ها می‌تونی جمع‌بندی کامل و مفیدی واسه درسات داشته باشی. همچنین بخش خودآزمایی آنلاین کمکت می‌کنه تا از هر مبحثی که نیاز داری، از خودت آزمون آسون یا سخت بگیری و سطح تحصیلیت رو بسنجی!

educational-package

بسته‌ کمک آموزشی هفتم

یکی از مهمترین دغدغه‌های دانش‌آموزان متوسطه اول، تقویت پایه‌های درسی جهت حضور قدرتمند در سال‌های منتهی به کنکور است. دانش‌آموز برای یادگیری عمیق مفاهیم درسی نیاز به ابزارها و امکانات متعددی از جمله اساتید باتجربه، روش‌های آموزش مدرن و منابع جامع درسی دارد و ابزاری برای او مناسب‌تر است که بتواند این ویژگی‌ها را با کمترین هزینه ممکن در اختیار او بگذارد. بسته کمک آموزشی هفتم متوسطه بهترین گزینه برای برطرف‌کردن نیازهای درسی دانش‌آموزان است. این بسته کمک آموزشی، مفاهیم درسی را با استفاده از روش میکرولرنینگ به افراد آموزش می‌دهد. میکرولرنینگ یعنی یادگیری مفاهیم در کمتر از یک ساعت و بسته‌های آموزشی مُنتا دقیقا با همین روش مطالب درسی را به افراد یاد می‌دهند. یکی از ویژگی‌های مهم این بسته‌ پوشش کلیه مباحث درسی است؛ در واقع شما با خرید بسته دانش‌آموزی هفتم، تمامی مباحث درسی دروس مختلف را به‌صورت یکجا خواهید داشت.

محتویات بسته کمک‌آموزشی هفتم

بسته کمک آموزشی هفتم متوسطه شامل تعداد زیادی ویدئوی آموزشی، درسنامه، تمرین و آزمون است. بر طبق آخرین تحقیقات، یادگیری با ویدئو 3 برابر موثرتر از یادگیری با خواندن کتاب‌های آموزشی است؛ ویدئوهای آموزشی موجود در بسته پایه هفتم، بر همین اساس ساخته‌ شده‌اند و منبع مطمئنی برای یادگیری عمیق مباحث درسی هستند. اساتید برتر حوزه آموزش در این ویدئوها به‌عنوان استاد حاضر شده‌اند تا هر آن چه را که نیاز دارید به شما بیاموزند. به دنبال درسنامه‌های کامل و غنی از مثال می‌گردید؟ در بسته دانش‌آموزی هفتم مُنتا برای تمامی مباحث درسی درسنامه اختصاصی وجود دارد. این درسنامه‌ها توسط هیئت علمی مُنتا که متشکل از باتجربه‌ترین اساتید حوزه آموزش کشور است تالیف شده‌اند و با پوشش کلیه مطالب درسی، خیال شما را بابت آنچه که باید یاد بگیرید راحت می‌کنند. بعد از خواندن درسنامه‌ها، نوبت به حل تمرین می‌رسد. تمرین‌های موجود در این بسته برای دانش‌آموزان سطح‌بندی شده‌اند. درواقع تمامی دانش‌آموزان ضعیف و قوی می‌توانند بسته به نیاز و توانایی خود از تمرین‌ها بهره‌مند شوند و مطالب درسی‌ای که خوانده‌اند را در ذهنشان تثبیت کنند. در مرحله پایانی، آزمون‌های مبحث به مبحث برای ارزیابی افراد در نظر گرفته‌شده است. هوش مصنوعی مُنتا این آزمون‌ها را بر اساس نقاط ضعف هر فرد طراحی می‌کند تا فرآیند رفع اشکال به‌صورت مفید و موثر برای او انجام شود.

ویژگی‌های بسته کمک آموزشی هفتم متوسطه مُنتا

شما با استفاده از این بسته دانش‌آموزی مسیر آموزش خود را شخصی‌سازی می‌کنید. به تعبیری دیگر، هر دانش‌آموز با خرید بسته‌های دانش‌آموزی مُنتا با توجه به نیازها و توانایی خود، از امکانات موجود در بسته‌ها بهره‌مند خواهد شد و به آنچه که می‌خواهد، نزدیک‌تر می‌شود. طبیعتا مسیر یادگیری برای هر فرد با فرد دیگر متفاوت است و مُنتا این موضوع را به‌خوبی می‌داند و خدمات متناسب با آن برای دانش‌آموزان در نظر گرفته‌است. یکی دیگر از ویژگی‌های بسته دانش‌آموزی هفتم استفاده از هوش مصنوعی برای آموزش مباحث درسی‌ است. هوش مصنوعی مُنتا با بررسی عملکرد هر دانش‌آموز در تمرین‌ها و آزمون‌ها، آزمون‌هایی برای رفع اشکال او طراحی می‌کند. همچنین بر اساس همین نقاط ضعف، ویدئوهای آموزشی مناسب را به او پیشنهاد می‌دهد. تمامی این موارد در نهایت منجر به رفع اشکال هوشمند دانش‌آموز خواهد شد و نگرانی او را بابت یادگیری دروس به حداقل کاهش می‌دهد.

در زمان و هزینه‌های خود صرفه‌جویی کنید!

هزینه‌های سرسام‌آور تحصیلی و علی‌الخصوص کتاب‌های کمک‌درسی، بسیاری از دانش‌آموزان را به دردسر انداخته و فشار اقتصادی زیادی بر آن‌ها وارد می‌کند. بسته‌های دانش‌آموزی مُنتا که پیشرفته‌ترین ابزارها و امکانات آموزشی را در خود دارند، بهترین جایگزین برای کتاب‌های کمک‌آموزشی به حساب می‌آیند. هزینه خرید بسته کمک آموزشی هفتم متوسطه مُنتا تقریبا به اندازه سه کتاب کمک‌درسی است اما نیاز شما را به تمامی کمک‌درسی‌های بازار برطرف می‌کند و امکانات بیشتری را نیز نسبت به آن‌ها در اختیارتان قرار می‌دهد؛ امکاناتی که امروزه پیشرفته‌ترین کشورهای جهان در حوزه آموزش از آن استفاده می‌کنند. همچنین استفاده از بسته‌های دانش‌آموزی موجب شخصی‌سازی مسیر آموزش شده و مفهوم شخصی‌سازی به خودی خود، بخشی از فرآیند صرفه‌جویی در زمان را برای شما به ارمغان می‌آورد. تصور کنید که دیگر نیازی به آزمون و خطا برای پیداکردن نقاط ضعف و اشکالات درسی ندارید و همه‌ی این کارها را هوش مصنوعی برایتان انجام می‌دهد؛ این همان صرفه‌جویی در زمان است که هم از خستگی دانش‌آموزان جلوگیری می‌کند و هم به آن‌ها کمک می‌کند که راحت‌تر به تمامی اهداف تحصیلی خود برسند و نگران هیچ چیز نباشند!

مشاهده بیشتر