بسته آموزشی هشتم متوسطه

educational-package

بسته آموزشی پایه هشتم متوسطه، یک ابزار آنلاین و کاربردی برای درس‌خوندنه! این بسته واسه همه دروس کلی درسنامه مفهومی، تمرینات سطح‌بندی‌شده و آزمون داره که با استفاده از اون‌ها می‌تونی جمع‌بندی کامل و مفیدی واسه درسات داشته باشی. همچنین بخش خودآزمایی آنلاین کمکت می‌کنه تا از هر مبحثی که نیاز داری، از خودت آزمون آسون یا سخت بگیری و سطح تحصیلیت رو بسنجی!

educational-package

بسته‌ کمک آموزشی هشتم

بسته کمک‌آموزشی هشتم متوسطه به‌منظور هدایت صحیح و اصولی دانش‌آموزان این پایه توسط گروه آموزشی مُنتا تهیه و تولید شده است تا به دانش‌آموزان مشتاق، در راه رسیدن به اهداف خود یاری رساند. سال هشتم متوسطه به‌عنوان یکی از پایه‌های مقطع متوسطه اول از مهم‌ترین سال‌های تحصیل محسوب می‌شود. دانش‌آموزان در این مقطع با ایجاد توانایی روحی و ذهنی برای خود آماده می‌شوند تا در سال نهم متوسطه رشته تحصیلی خود در مقطع دبیرستان را انتخاب کنند. بسته کمک‌آموزشی مُنتا بر اساس روش میکرولرنینگ تهیه شده است. این یعنی خواندن درسنامه یک مبحث و حل تمرین‌های آن در کمتر از یک ساعت انجام می‌شود و در نتیجه دانش‌آموز زمان بیشتری برای یادگیری کامل سایر موضوعات دارد. درس‌نامه‌های در نظر گرفته شده در این بسته در مدت‌زمان کوتاهی با انتقال مهم‌ترین مفاهیم درسی دانش‌آموزان را در افزایش تسلط به مبحث موردنظر یاری می‌کند.

محتوای بسته دانش‌آموزی هشتم متوسطه

 بسته کمک آموزشی مُنتا دارای تعداد زیادی آزمون، درسنامه، ویدئوی آموزشی و تمرین است. دانش‌آموزان می‌توانند با استفاده از درسنامه‌ها کلیت مطالب را در ذهن سپرده و بیاموزند، سپس با کمک مثال‌های بسیاری که در درسنامه‌ها تعبیه شده است مفاهیم آموخته شده را به‌صورت کاربردی مطالعه کنند تا تسلط خود را بر مطالب افزایش دهند. یک بسته کمک آموزشی مناسب و کارآمد باید جامع و کاربردی باشد و این اصل مهم در تهیه و تولید بسته کمک آموزشی هشتم متوسطه مُنتا به‌خوبی رعایت شده است و دانش‌آموزان عزیز و والدین محترم می‌توانند با خاطری آسوده اقدام به تهیه و استفاده از این بسته‌های کمک آموزشی نمایند. تمرین، دومین اصل یادگیری است. دانش‌آموزانی که از بسته‌های کمک آموزشی مُنتا استفاده می‌کنند می‌توانند بلافاصله پس از مطالعه و مرور مثال‌های قرار داده شده در درسنامه به بخش تمرین‌ها مراجعه کنند. این بخش از مهم‌ترین مواردی است که در مسیر استفاده از بسته‌های کمک آموزشی باید به آن توجه کرد. تمرین‌های گنجانده‌شده در این قسمت به طور کامل سطح‌بندی شده‌اند و پاسخگوی تمام سطوح دانش‌آموزان هستند. این تمرین‌ها دارای پاسخ‌نامه‌ای بسیار کامل و جامع هستند که به دانش‌آموزان در تثبیت مطالب ارائه شده یاری خواهند رساند. بخش آخر از بسته‌های کمک‌آموزشی مُنتا به آزمون‌های شخصی‌سازی‌شده اختصاص دارد. این آزمون‌ها متناسب با عملکرد دانش‌آموزان طی مراحل گذرانده شده و بر اساس نقاط ضعف و قوت آنان به‌صورت کاملاً هوشمند توسط هوش مصنوعی مُنتا طراحی می‌شوند. این روند به برطرف شدن تمامی معایب و ایرادات دانش‌آموز در مبحث موردمطالعه منجر می‌شود.

بسته کمک آموزشی هشتم متوسطه چه ویژگی‌هایی دارد؟

سؤالات چالش‌برانگیز آزمون‌ها دارای پاسخنامه ویدئویی هستند. در این ویدئو ها اساتید مجرب مُنتا به‌صورت کامل و جامع به حل این سؤالات می‌پردازند تا تمام ابهامات دانش‌آموزان را برطرف کنند. بسته‌های کمک‌آموزشی مُنتا با کیفیت و امکانات همه‌جانبه خود باعث می‌شوند تا دانش‌آموزان از تمام لوازم و کتب کمک‌درسی دیگر بی‌نیاز شوند و با حفظ تمرکز بر کلاس‌های مدارس و میکروآموزش‌های قرار داده شده در بسته دانش‌آموزی هشتم متوسطه مُنتا به‌سوی موفقیت هرچه بیشتر حرکت کنند. گروه آموزشی مُنتا در ارائه این بسته‌ها باتوجه‌به 4 مرحله آموزش، تثبیت، تسلط و ارزیابی منجر به رفع اشکال عمل کرده است. دانش‌آموزان عزیز و والدین آنها می‌توانند با خاطری آسوده اقدام به استفاده از بسته‌های کمک آموزشی مُنتا کرده و با صرفه‌جویی در تهیه لوازم و کتب کمک آموزشی، بهترین آن‌ها را در اختیار داشته باشند.

سخن آخر

در پایان باید اشاره داشت که گروه آموزشی مُنتا با تولید بسته کمک آموزشی هشتم متوسطه در تلاش است تا با ارائه راهکاری کاربردی، دانش‌آموزان و والدین آن‌ها را در مسیر رشد و پیشرفت روز افزون همراهی کند. امید است با ارئه این بسته مفید و کاربردی دانش‌آموزان درست درس خواندن را بیاموزند و پله‌های موفقیت را یکی پس از دیگری طی کنند. 

مشاهده بیشتر