بسته آموزشی نهم متوسطه

educational-package

بسته آموزشی پایه نهم متوسطه، یک ابزار آنلاین و کاربردی برای درس‌خوندنه! این بسته واسه همه دروس کلی درسنامه مفهومی، تمرینات سطح‌بندی‌شده و آزمون داره که با استفاده از اون‌ها می‌تونی در دوران عید جمع‌بندی کامل و مفیدی واسه درسات داشته باشی. همچنین بخش خودآزمایی آنلاین کمکت می‌کنه تا از هر مبحثی که نیاز داری، از خودت آزمون آسون یا سخت بگیری و سطح تحصیلیت رو بسنجی!

educational-package

بسته‌ کمک آموزشی نهم

بسته کمک آموزشی نهم متوسطه مُنتا از ابتدای راه تحصیل با دانش‌آموزان پویا و جویای موفقیت همراه است. پایه نهم متوسطه به‌عنوان سالی که در آن دانش‌آموزان به انتخاب رشته تحصیلی خود در دبیرستان خواهند پرداخت از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. تلاش‌های ۹ ساله دانش‌آموزان در این سال منجر به انتخاب رشته نهایی آنها در دوران دبیرستان خواهد شد و متعاقباً بر روی رشته دانشگاهی آنها نیز تاثیر بسیار زیادی خواهد گذاشت. بسته کمک‌آموزشی مُنتا با استفاده از روش میکرولرنینگ دانش‌آموزان را با متدهای مدرن و نوین درس‌خواندن آشنا می‌کند. روش میکرولرنینگ به این معناست که هر مبحث به‌گونه‌ای تنظیم و تقسیم شده است که یادگیری آن تنها 1 ساعت زمان خواهد برد. دانش‌آموز در این 1 ساعت زمان به خواندن درسنامه و حل تمرین‌های مربوط به آن مشغول است و در نتیجه تنها با صرف 1 ساعت از زمان خود می‌تواند تسلطش را به مبحث انتخابی به طرز چشمگیری افزایش دهند. در ادامه با بسته دانش‌آموزی نهم متوسطه بیشتر آشنا خواهیم شد.

محتوای بسته کمک آموزشی نهم متوسطه

جامع و کاربردی بودن از مهم‌ترین ارزش‌هایی است که در تهیه یک بسته کمک آموزشی مفید باید به آن توجه کرد. بسته دانش‌آموزی مُنتا تعداد زیادی تمرین، آزمون، درسنامه و ویدئو را به‌صورت آنلاین در اختیار دانش‌آموزان قرار می‌دهد و دانش‌آموز می‌تواند روند آموزش خود را با مطالعه درسنامه هر مبحث آغاز کند. هر درسنامه تعداد بسیاری مثال را در خود جای‌داده است که منجر به تسلط هرچه بیشتر دانش‌آموزان بر مبحث ارائه شده می‌شود. پس از مطالعه درسنامه و تمرین و تکرار مثال‌های مطرح شده در آن به بخش بعدی یعنی تمرین می‌رسیم. در این بخش شاهد تمرین‌های سطح‌بندی شده هستیم که برای تمام دانش‌آموزان در سطوح متفاوت قابل‌استفاده و کاربردی است. تمام این تمرین‌ها دارای پاسخ‌نامه جامع و کاملی هستند و در مقام تثبیت نقشی بسیار حیاطی را در مراحل یادگیری ایفا خواهند کرد. در انتها نیز تعداد نامحدودی آزمون در نظر گرفته شده است تا دانش‌آموزان بتوانند به‌سادگی به سطح تسلط در زمینه مبحث انتخابی خود برسند. در این قسمت هوش مصنوعی مُنتا بر اساس الگوریتم خاص خود با بررسی روند آزمون‌های هر فرد نقاط قوت و ضعف وی را مشخص کرده و بر اساس ایرادات هر دانش‌آموز در آزمون‌های قبلی مسیری منحصربه‌فرد را برایش ایجاد خواهد کرد تا مرحله رفع اشکال نیز به نحو احسن انجام شود. بسته‌های آموزشی مُنتا توسط مجرب‌ترین اساتید هر مبحث تدوین می‌شوند و می‌توانند برترین انتخاب دانش‌آموزان در مسیر رشد و تحول تحصیلی خود باشند.

بسته کمک آموزشی نهم متوسطه چه ویژگی‌هایی دارد؟

وجود پاسخنامه ویدئویی برای سؤالاتی که در سطح دشوار طراحی شده‌اند از مهم‌ترین و پررنگ‌ترین ویژگی بسته های کمک آموزشی مُنتا است. در جهت رفع تمامی ابهامات دانش‌آموزان، اساتید مُنتا به‌وسیله ویدئوهای کوتاه سؤالات چالش‌برانگیز را به طور کامل برای دانش‌آموزان توضیح می‌دهند. این بسته‌ها به‌گونه‌ای طراحی شده است که دانش‌آموزان با تهیه آن از تمام کتاب‌ها و بسته های کمک‌آموزشی دیگر بی‌نیاز خواهند شد و بدین شکل در هزینه‌های تحصیل آنان صرفه‌جویی قابل‌توجهی صورت می‌گیرد. به‌عبارت‌دیگر دانش‌آموزان و والدین آنها می‌توانند با تهیه این بسته‌ها تمام عناصر موردنیاز برای موفقیت تحصیلی را در اختیار داشته باشند. گروه آموزشی مُنتا با ارائه این بسته‌ها، ضمن انجام فرایند یادگیری در 4 مرحله آموزش، تثبیت، تسلط و ارزیابی منجر به رفع اشکال قدم در مسیر رهایی والدین و دانش‌آموزان از دل‌نگرانی‌ها و دغدغه‌های راه تحصیل گذاشته است.

سخن آخر

به‌عنوان سخن پایانی باید گفت که بسته کمک آموزشی نهم متوسطه مُنتا با ارائه آموزش صحیح، کاربردی و نوین تلاش دارد تا درست درس‌خواندن را در ذهن دانش‌آموز نهادینه و شما والدین و دانش‌آموزان عزیز را در مسیر پیشرفت همراهی کند. بسته های کمک‌آموزشی مُنتا با پوشش 100 درصد مطالب درسی می‌توانند در کنار مدرسه برای دانش‌آموزان فرایندی کامل و شخص سازی شده طراحی کنند تا تمامی دغدغه‌های دانش‌آموزان پایه نهم متوسطه و والدین آنها تا میزان بسیاری برطرف شود. این محصول در سری‌های مختلف مانند جمع‌بندی، شب امتحان و... به دانش‌آموزان ارائه می‌شود.

مشاهده بیشتر