ورود/ثبت نام

بسته‌های دانش آموزی

برای تمام پایه‌های تحصیلی

ویژگی‌های بسته کمک آموزشی منتا (بسته VIP)

بسته کمک آموزشی منتا با هدف بهبود عملکرد دانش‌آموزان این امکان را فراهم می‌کند که دانش آموز پایه ششم تا دوازدهم در کنار تحصیل با ارزیابی و برنامه مشخصی که سامانه منتا در اختیار او قرار می‌دهد در سطح بالاتری قرار گیرد. همچنین مدیران مدارس می‌توانند برای تقویت دانش آموزان خود در آزمون‌های تیزهوشان، آزمون‌های هماهنگ بین مدارس و بهبود سطح علمی از بسته کمک آموزشی منتا که دارای درسنامه، آزمون و آموزش است، استفاده کنند.

بسته کمک آموزشی منتا این امکان را در اختیار دانش آموزان قرار می‌دهد که با استفاده خودآزمایی و تمرین به صورت تشریحی و تستی سطح علمی خود را در دروسی که ضعف دارند بهبود دهند.

همچنین این امکان وجود دارد که دانش آموز بر اساس میزان مطالعه خود، آزمون با درجه سختی و تعداد سؤال متفاوت در هر درس را طراحی کند. بنابراین پس از برگزاری آزمون یک کارنامه هوشمند در اختیار آن‌ها قرار خواهد گرفت که نقاط ضعف و قوتشان مشخص خواهد شد.

دانش‌آموزان می‌توانند پس از ورود به میز کار، در قسمت «آزمون ۳۶۰ درجه»، برای خودشان آزمون‌های شخصی‌سازی‌شده و منطبق با نقاط ضعفشان بسازند یعنی خودشان تعیین می‌کنند که سوالات آزمون از غلط‌ها، درست‌ها، نزده‌هایشان در آزمون‌های گذشته و یا حتی سوالاتی که تا آن لحظه آنها را ندیده‌اند، انتخاب شوند: بدین ترتیب، هرچه در آزمون‌های بیشتری شرکت کرده باشند، می‌توانند آزمون‌های بهینه‌تری از خود بگیرند و یک‌بار برای همیشه، یک دید جامعِ ۳۶۰ درجه‌ای نسبت به هر موضوع درسی پیدا کنند!

دانش آموزان مقطع دوازدهم می‌توانند یا خرید این بسته آموزشی در آزمون‌های شبیه سازی شده کنکور که دارای درجه سختی متفاوتی است شرکت نمایند. این آزمون‌ها متشکل از سؤالات تألیفی و نمونه سؤال های تستی کنکور هستند. * آزمون‌های شبیه ساز کنکور شامل نمونه سوالات عمومی و اختصاصی برای رشته‌های ریاضی، علوم تجربی و انسانی هستند.

یکی از ویژگی‌های یک بسته کمک آموزشی بانک سؤال جامع و متنوع است که به دانش آموزان کمک می‌کند با تمرین و تکرار، مباحث را به خوبی یاد بگیرند و درس مطالعه شده را مرور نمایند. بسته آموزشی منتا این امکان را فراهم می‌کند تا مرجع جامعی از سؤالات در اختیار دانش آموز قرار بگیرد.

بعد از برگزاری آزمون و حل تمارین، دانش آموز می‌تواند با استفاده از ویدیوهای کمک آموزشی، سطح علمی خود را تقویت کرده و در دروسی که ضعف بیشتری دارد مطالب مفیدی را یاد بگیرد. همچنین کلیه ویدیوهای کمک آموزشی منتا توسط اساتید مدارس برتر ضبط شده و کلیه مباحث را دربر می‌گیرد.

مدیریان و دانش آموزان با استفاده از این قابلیت می‌توانند برای مطالعه روزانه و کوییز های همان درس برنامه ریزی کنند. همچنین دفتر برنامه‌ریزی مطالعاتی این امکان را فراهم می‌کند تا روند مطالعاتی دانش آموز به صورت هفتگی و ماهانه مورد بررسی قرار گیرد.
خدمات و امکانات منتا ویژه دانش‌آموزان
هر دانش آموزی برای پیشرفت در مسیر تحصیلی خود نیازمند یک برنامه مطالعاتی و یک بسته کمک آموزشی است. داشتن برنامه ریزی، آزمون‌های منظم، ارزیابی تحصیلی و فیلم‌های آموزشی در این راستا می‌تواند بسیار اثرگذار باشد. منتا با کمک، بسته کمک آموزشی به شما کمک می‌کند، برای کلیه سال‌های تحصیلی ششم تا دوازدهم برنامه منظمی داشته باشید. با درسنامه ها و ویدیوهای کمک آموزشی کنکور و پایه تمامی اشکل‌های خود را برطرف نمایید.
بنابراین، ما در منتا با ابزار و امکانات مختلفی که در اختیار دانش‌آموزان قرار می‌دهیم، به همه‌ی دانش‌آموزان در سه رشته‌ی ریاضی، تجربی و انسانی کمک می‌کنیم تا در زمان کوتاهتر، با هزینه‌ی کمتر و با کیفیت بالاتر، وضعیت خودشان را در تمامی دروس ارتقا دهند، از رقبای خود پیشی بگیرند و مراحل آمادگی کنکور را به شکل هوشمند و شخصی‌سازی‌شده پشت سر بگذارند.

مطالب خواندنی، جذاب و کاربردی