فیلتر
مرتب سازی

خرید و سفارش کتاب کمک درسی آنلاین در مُنتا

از امکانات جذاب برای دانش‌آموزان بعد از گسترش آموزش مجازی ، خرید کتاب کمک درسی آنلاین است. سفارش کتاب های کمک درسی آنلاین به 2 دلیلِ قیمت مناسب و امکانات پیشرفته آموزشی برای دانش‌آموزان جذابیت دارند. یکی از مهم‌ترین کتاب های کمک درسی آنلاین که از امکانات متنوع و جذابی برای دانش‌آموزان برخوردار است، بسته های کمک درسی آنلاین مُنتا است. از طرف دیگر قیمت کتاب کمک درسی آنلاین مُنتا از نمونه‌های موجود در بازار به مراتب مناسب‌تر است. این پکیج ها علاوه بر امکانات متنوع در 2 سری متفاوت به دانش‌آموزان ارائه می‌شود:
 1) جامع(2) شبیه‌ساز کنکور

با خرید کتاب کمک درسی آنلاین مُنتا (سری جامع) از چه امکاناتی بهره‌مند می‌شویم؟

یکی از مهم‌ترین عواملی که در سفارش کتاب کمک درسی تاثیر گذار است، داشتن اطلاعات کافی درباره ویژگی‌های این محصول است. برخی از ویژگی‌های سری جامع عبارتند از:

 درسنامه مفهومی در کتاب های کمک درسی آنلاین

در این بسته‌ها برای تمامی درس‌ها، درسنامه مفهومی در نظر گرفته شده‌است؛ که این درسنامه‌ها به صورت مبحث به مبحث و با خُرد‌کردن محتوای آموزشی، امکان یادگیری سریع (زیر 1ساعت) را برای دانش‌آموزان فراهم می‌کند. در واقع مُنتا با تکیه بر روش میکرو لرنینگ به دانش‌آموزان کمک می‌کند تا با مطالعه جزیی و مبحث‌ به مبحث دروس، مسیر ساده‌تری را برای درس‌خواندن در پیش داشته باشند.

ویدیو‌های آموزشی در کتاب های کمک درسی آنلاین

خرید کتاب کمک درسی آنلاین مُنتا دسترسی به تدریس برترین اساتید کشور در دروس مختلف را برای دانش‌آموزان میسر می‌کند. در واقع هیئت علمی مُنتا هر مبحثی را که نیاز به تدریس داشته ‌باشد به صورت مفصل برای دانش‌آموزان توضیح می‌دهند.

تمرینات‌ سطح‌بندی‌شده در کتاب های کمک درسی آنلاین

از ویژگی‌های برجسته این بسته‌ها، ارائه تمرینات طبقه‌بندی‌شده در سه سطح آموزشی، تثبیت و تسلط است. در واقع دانش‌آموزان می‌توانند با حل این تمرینات کاربردی در هر سطحی که هستند، وضعیت درسی خود را ارتقا دهند.

ایستگاه خودآزمایی آنلاین در کتاب های کمک درسی آنلاین

از دیگر مزیت‌های سفارش کتاب های کمک درسی آنلاین، امکان ارزیابی مداوم و سنجش عملکرد درسی توسط خود دانش‌آموزان است. بسته های آموزشی مُنتا به گونه‌ای طراحی شده‌اند که دانش‌آموزان بتوانند بعد از مطالعه درسنامه و تماشای ویدیوی آموزشی و همچنین بعد از حل تمرینات، در ایستگاه خودآزمایی آنلاین، از خودشان آزمون بگیرند تا کیفیت مطالعه و اشکالات درسی‌شان را متوجه شوند. به علاوه باید خاطر نشان کرد که امکانات منحصر به فرد این بسته‌ها مثل تمرینات سطح‌بندی‌شده و خودآزمایی آنلاین از جمله مواردی است که در کتاب های کمک آموزشی وجود ندارد و خرید کتاب کمک درسی مُنتا دسترسی به این امکانات را میسر می‌کند.

با سفارش کتاب های کمک درسی آنلاین مُنتا (سری شبیه‌ساز کنکور) از چه امکاناتی بهره‌مند می‌شویم؟

این سری مخصوص دانش‌آموزان کنکوری است که می‌خواهند در کنار مطالعه دروس، تمرینات و جمع‌بندی استانداردی داشته باشند. برخی از ویژگی‌های سری شبیه‌ساز عبارتند از:

 دسترسی به سوالات و پاسخ های تشریحی 9 دوره کنکور سراسری داخل و خارج از کشور

خرید کتاب کمک درسی مُنتا و این سری از بسته‌ها دسترسی به کنکور‌های سراسری داخل و خارج از کشور را برای دانش‌آموزان میسر می‌کند. این کنکورها با داشتن پاسخنامه کاملا تشریحی، می‌توانند در ارزیابی دقیق دانش‌آموزان نسبت به روند درس‌خواندنشان تاثیر به‌سزایی بگذارند.

زمان‌بندی دقیق و مشابه با کنکور سراسری

تجربه شرکت در آزمونی مشابه با کنکور، با قابلیت زمان‌بندی مشابه آزمون‌ سراسری از دیگر مزایای خرید کتاب کمک درسی آنلاین به حساب می‌آید. دانش‌آموزان می‌توانند قبل از جلسه کنکور، به طور کامل از فضای امتحان و سرعت پاسخ‌گویی خود به سوالات ارزیابی دقیقی را بدست بیاورند.

تمرینات پایانی مختص روز‌های منتهی به کنکور

از قابلیت‌های مهم این محصول، بخش تمرینات است. این تمرینات ویژه روزهای پایانی کنکور است و کاملا با هدف جمع‌بندی و مرور نهایی طراحی شده است.

آزمون هوشمند شخصی‌سازی‌ شده

مزیت دیگری که در خرید کتاب کمک درسی آنلاین و همچنین سری شبیه‌ساز کنکور برای دانش‌آموزان وجود دارد، این است که آن‌ها می‌توانند در آزمونی شرکت کنند که بر اساس پاسخ‌های غلط و نزده‌ آن‌ها در آزمون‌های قبلی طراحی شده است؛ که وجود این آزمون‌ها نگرانی دانش‌آموزان را درباره مباحثی که بلد نیستند، از بین می‌برد. به طور کلی خرید کتاب کمک درسی آنلاین مُنتا به دانش‌آموزان در ترسیم یک مسیر جامع برای درس خواندن کمک ویژه‌ای می‌کند. یکی دیگر از موارد مهمی که در خرید کتاب کمک درسی برای دانش‌آموزان حائز اهمیت است قیمت کتاب کمک درسی است. کتاب های کمک درسی آنلاین مُنتا به دلیل داشتن قیمت به‌صرفه و به ‌مراتب کمتر نسبت به کتاب های کمک آموزشی و همچنین در عین حال ارائه شیوه‌های مدرن درباره مطالعه دروس، می‌توانند تاثیر بیشتری در ارتقا سطح علمی دانش‌آموزان بگذارند.

مشاهده بیشتر