بسته آموزشی یازدهم انسانی

educational-package

بسته آموزشی پایه یازدهم انسانی، یک ابزار آنلاین و کاربردی برای درس‌خوندنه! این بسته واسه همه دروس کلی درسنامه مفهومی، تمرینات سطح‌بندی‌شده و آزمون داره که با استفاده از اون‌ها می‌تونی در دوران عید جمع‌بندی کامل و مفیدی واسه درسات داشته باشی. همچنین بخش خودآزمایی آنلاین کمکت می‌کنه تا از هر مبحثی که نیاز داری، از خودت آزمون آسون یا سخت بگیری و سطح تحصیلیت رو بسنجی!

educational-package

انتخاب تک درس

بسته‌ کمک آموزشی پایه دهم انسانی

بسته کمک آموزشی پایه یازدهم انسانی مُنتا با توجه‌ به نیازهای دانش‌آموزان این پایه و همچنین درنظرداشتن روش خاص مطالعه دروس انسانی، توسط گروه آموزشی مُنتا تهیه شده است تا دانش‌آموزان این پایه را در رسیدن به آمادگی حداکثری در امتحانات همراهی کند. این بسته‌ کمک‌آموزشی با کمک روش میکرولرنینگ و با همراهی برترین اساتید کشور در نحوه درس‌خواندن دانش‌آموزان تحولی شگرف ایجاد می‌کند و مسیر رسیدن آن‌ها به بهترین رشته‌ها در برترین دانشگاه‌ها را هموار خواهد کرد. در روش میکرولرنینگ ویدئوهای آموزشی و درس‌نامه‌ها به نحوی تقسیم‌بندی می‌شوند که یادگیری هیچ مبحثی بیش از 1 ساعت زمان دانش‌آموزان را به خود اختصاص ندهد. در اینجا یادگیری به معنای خواندن درسنامه یک مبحث و حل تمرین‌های مربوط به آن است. این روند باعث می‌شود تا دانش‌آموزان بر تمامی مباحث مسلط شوند و با تمرین و تکرار، آن‌ها را به‌خوبی در ذهن بسپارند.

محتویات بسته کمک آموزشی پایه یازدهم انسانی

محتوای موجود در این بسته‌ها به‌گونه‌ای گنجانده شده‌اند که 4 مرحله آموزش، تثبیت، تسلط و رفع اشکال برای دانش‌آموزان به بهترین نحوه ممکن انجام شود. دانش‌آموزان پس از خریداری بسته دانش‌آموزی یازدهم انسانی مُنتا می‌توانند با مراجعه به درسنامه‌هایی که بر مطابق با روش میکرولرنینگ تالیف شده‌اند، مبحث موردنظر خود را مطالعه و سپس با حل مکرر مثال‌های قرار داده شده در آن‌ها، تسلط خود را بر آن مفاهیم افزایش دهند. در ادامه نوبت به تمرین‌های سطح‌بندی شده می‌رسد. این تمرین‌ها جهت استفاده تمامی دانش‌آموزان به سطوح مختلفی تقسیم‌بندی شده‌اند؛ بنابراین تمامی دانش‌آموزان می‌توانند از آن‌ها بهره‌مند شده و تسلط خود را بر مباحث درسی مختلف افزایش دهند. پس از تثبیت مطالب نوبت به ارزیابی می‌رسد. ارزیابی از طریق آزمون‌های هوشمند که برای تمامی مطالب درسی در بسته‌ دانش‌آموزی مجموعه آموزشی مُنتا گنجانده شده‌اند. هوش مصنوعی مُنتا با رصد عملکرد دانش‌آموزان در طول استفاده از بسته، نقاط ضعف او را آشکار کرده و آزمون‌هایی را بر همین اساس برای او طراحی می‌کند تا فرآیند رفع اشکال به‌صورت مفید و موثر انجام شود. در نتیجه این روند دانش‌آموزان به تسلط کامل در مبحث انتخابی خود برای مطالعه خواهند رسید و می‌توانند با خیالی آسوده به مبحث بعدی مراجعه کنند.

 بسته کمک آموزشی پایه یازدهم انسانی مُنتا چه ویژگی‌هایی دارد؟

این محصول بر اساس تکنولوژی روز دنیا ساخته‌شده و ویژگی‌های منحصر‌به‌فرد آن باعث شخصی‌سازی مسیر آموزش برای هر دانش‌آموز می‌شود. درواقع هوش مصنوعی مُنتا از طریق ثبت هوشمند عملکرد دانش‌آموز، نیازها و توانایی‌های او را می‌سنجد و مسیر آموزش و یادگیری را شخصی‌سازی می‌کند. هوش مصنوعی تکنولوژی‌ای است که امروزه در نظام آموزشی پیشرفته‌ترین کشورهای جهان مورد استفاده قرار می‌گیرد و وظیفه‌اش ساده‌سازی درس‌خواندن برای دانش‌آموزان است. مجموعه آموزشی مُنتا از این تکنولوژی در تولید محصولات خود، از جمله بسته‌های دانش‌آموزی استفاده می‌کند تا تمامی افرادی که به دنبال پیشرفت تحصیلی هستند، بتوانند راحت‌تر از قبل به اهداف خود برسند. از دیگر ویژگی‌های بسته‌ دانش‌آموزی یازدهم انسانی می‌توان به پوشش 100 درصدی تمامی مباحث درسی اشاره کرد.

سخن آخر

دانش‌آموزان پایه یازدهم انسانی بیش از هر چیز به تقویت پایه‌های تحصیلی خود جهت شرکت در کنکور سراسری انسانی نیاز دارند. بسته‌ کمک آموزشی پایه یازدهم انسانی مُنتا هر آنچه که برای پیشرفت تحصیلی، آمادگی جهت شرکت در امتحانات مدرسه و موفقیت در کنکور سراسری نیاز دارید در اختیارتان می‌گذارد. این روزها دانش‌آموزان مجبورند که برای خرید کتاب‌های کمک‌درسی هزینه‌های گزافی بپردازند. بسته آموزشی یازدهم انسانی مُنتا که تمامی دروس یازدهم انسانی را در خود دارد، حدودا به اندازه 3 کتاب کمک‌درسی قیمت دارد اما با خرید آن انگار تمامی کتب کمک‌درسی موردنیازتان را به‌صورت یکجا در اختیار دارید! این موضوع موجب صرفه‌جویی در هزینه‌های تحصیلی می‌شود و شما را نسبت به سایر کمک‌درسی‌های موجود در بازار بی‌نیاز می‌کند. در انتها باید بسته کمک آموزشی پایه یازدهم انسانی  مُنتا با قیمتی بسیار معقول و متناسب جایگزین تعداد بسیار زیاد کتب کمک‌درسی خواهد بود و دانش‌آموزان و خانواده آن‌ها می‌توانند با خیالی آسوده از آن به‌عنوان تنها مکمل مدرسه استفاده نمایند. این بسته‌های کمک آموزشی با پوشش تمام مطالب کتاب‌های درسی در سری‌های متفاوت مانند جمع‌بندی، شب امتحانی و... آماده شده‌اند.

مشاهده بیشتر