ورود/ثبت نام

آکادمی کنکور مُنتا

کلاس آنلاین + درس‌نامه + تست
+ رفع اشکال + آزمون
به پاتوق رتبه برتری های آینده خوش اومدی!
مسیر خودت رو انتخاب کنبا انتخاب هر مسیر، اطلاعات کامل مربوط به اون مسیر رو میبینی!
مسیری که با آکادمی منتا طی میکنی...
roadmap
ویژگی های منتآکادمیمنتآکادمی یه مسیر کاملا شخصی سازی شده و هوشمند برای موفقیت تحصیلی
شرکت در کلاس های آنلاین با اساتید رتبه ساز
شرکت در کلاس های آنلاین با اساتید رتبه ساز
بانک تست و درس نامه جامع
بانک تست و درس نامه جامع
پشتیبانی لحظه ای و آنلاین
پشتیبانی لحظه ای و آنلاین
برگزاری آزمون های مبحث به مبحث و جامع
برگزاری آزمون های مبحث به مبحث و جامع
کشف نقاط ضعف و قوت و برنامه ریزی برای آنها
کشف نقاط ضعف و قوت و برنامه ریزی برای آنها
دفتر برنامه ریزی آنلاین و کاربردی
دفتر برنامه ریزی آنلاین و کاربردی

نظرات دانش آموزان دوره قبل

avatarفهیمه نصیری
بوکان | 4star-icon
سرکلاس هر سوالی داشتم پاسخ میدادن.
avatarپارسا گنجی
زاهدان | 5star-icon
بانک تست خیلی باحال و کاربردی بود
avatarمحمدرضا یزدان پناه
ایلام | 5star-icon
جزوه همه جلسات درس رو قبل کلاس داشتم و میتونستم پرینت بگیرم

کلاس کنکور آنلاین

زمان، یکی از مهمترین عناصر برای یک دانش‌آموز کنکوری است. درواقع فردی که کنکور دارد نیازمند راهکارهاییست که بتواند از زمان خود بهترین استفاده ممکن را ببرد. بسیاری از دانش‌آموزان بابت طی‌کردن مسافت بین خانه یا مدرسه تا کلاس کنکور، زمان زیادی را صرف می‌کنند و این مسئله شاید در مقیاس کوچک آنچنان بااهمیت به‌نظر نیاید اما اگر در مقیاس ماهیانه محاسبه شود، هزینه زیادی را بر نتایج کنکور او تحمیل می‌کند. بنابراین کلاس کنکور آنلاین، با حذف بعد مسافت، می‌تواند یکی از راهکارهای تاثیرگذار بر صرفه‌جویی در زمان باشد. دانش‌آموز می‌تواند از خانه در کلاس کنکور مجازی شرکت کند و تمامی امتیازاتی که در کلاس کنکور بیرون از خانه دارد، در اینجا هم داشته باشد. کلاس کنکور آنلاین باید ویژگی‌هایی داشته باشد که دانش‌آموز حس کند در حال طی‌کردن مسیر درستی است. مسیر درست کلاس‌های کنکور شامل عناصر و عواملی خواهد بود که علاوه بر دربرگیری کامل بودجه‌بندی کنکور، دانش‌آموز را از کتاب‌های کنکور بی‌نیاز کند. کلاس کنکور آنلاین در صورتی که از کیفیت علمی و هدفمندی کافی برخوردار باشد، جایگزین مناسبی برای کتاب‌های کمک‌درسی جهت موفقیت در کنکور سراسری است.

ویژگی‌های یک کلاس آنلاین کنکور خوب چیست؟

اولین نکته مهم به اساتیدی برمی‌گردد که در این کلاس‌ها تدریس می‌کنند. سوابق و تجربه آن‌ها در حوزه کنکور و آشنایی با دغدغه‌های دانش‌آموزان عامل مهمی در کیفیت برگزاری کلاس کنکور آنلاین است. درواقع اگر مباحث درسی توسط این دسته از اساتید تدریس شود، دانش‌آموز خیالی آسوده بابت اطمینان از یادگیری مطالبی دارد که توسط آن استاد گفته می‌شود. همچنین این اساتید باید برای رفع تک‌تک مشکلات درسی دانش‌آموزان تلاش کنند و ساختار کلاس کنکور مجازی خود را مطابق با این مشکلات بسازند. یکی دیگر از ویژگی‌های کلاس کنکور آنلاین به مستمربودن فرآیند یادگیری در آن بازمی‌گردد. یادگیری فرآیندی است که نیاز به تمرین، تکرار و رفع اشکال دارد. بسیاری از دانش‌آموزان با شرکت در کلاس‌های گوناگون و خواندن کتاب کنکور بازهم به نتایج دلخواهشان نمی‌رسند، چرا که حتی در بسیاری از بهترین موسسه‌های کنکوری هم این یادگیری مستمر وجود ندارد و فرآیند آموزش صرفا به انتقال مطالبی تحت عنوان نکات کنکوری خلاصه می‌شود. کلاس کنکور آنلاین مناسب باید برای فرآیند آموزش خود برنامه‌ریزی داشته باشد و دانش‌آموز را از ابتدا تا انتهای این مسیر همراهی کند. این همراهی خیال فرد کنکوری را از مسیرش راحت می‌کند و او را به سمت کسب بهترین نتایج کنکور سوق می‌دهد.

منتآکادمی؛ یک کلاس کنکور آنلاین همه چیز تمام!

آکادمی کنکور منتا با بهره‌مندی از متدهای آموزشی روز دنیا، سعی در خلق بهترین نتیجه برای کنکوری‌هاست. این مجموعه مسیر کنکور سراسری را از سال دهم برای دانش‌آموزان ترسیم می‌کند تا بتوانند با صرف کمترین هزینه و بهره‌مندی از برترین اساتید کنکور کشور، به دانشگاه و رشته دلخواه خود برسند. کلاس کنکور آنلاین منتا همه‌ی چالش‌ها و دغدغه‌های کنکوری‌ها را در زمینه یادگیری و آموزش می‌شناسد و از ابزار مختلفی برای برطرف‌کردن این دغدغه‌ها بهره می‌برد. یکی از مزیت‌های شرکت در منتآکادمی این است که دانش‌آموز از خانه هرچیزی که برای کنکورش لازم است را دارد. کلاس کنکور آنلاین با اساتید رتبه‌ساز و برگزاری آزمونک‌ها و تمرین‌های مرتبط با مباحث تدریس شده، فقط بخشی از مزایاییست که دانش‌آموز با شرکت در کلاس آنلاین کنکور منتا دریافت می‌کند. علاوه بر این هوش مصنوعی منتا روند پیشرفت دانش‌آموز و نقاط ضعف و قوت او را براساس تمرین‌ها و نتایج آزمون‌هایش تحلیل کرده و به او درباره جایگاه درسی‌اش آگاهی می‌دهد. تمامی آزمون‌های بعدی براساس همین نقاط ضعف شناسایی‌شده طراحی می‌شوند. بنابراین کلاس‌ کنکور آنلاین منتا نقش مهمی در از بین بردن نگرانی دانش‌آموز درباره آینده‌اش دارد. بی‌نیازی از سایر کتاب‌ها و کلاس‌های مربوط به کنکور نیز یکی دیگر از مزایای منتآکادمی است. تمامی کنکوری‌ها می‌توانند با شرکت در کلاس کنکور آنلاین منتا، نگرانی‌های خود درباره مسیر تحصیلی‌شان را به حداقل رسانده و با حداکثر توان به سمت کسب بهترین نتایج کنکور بروند.

مشاهده بیشتر